Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (державно-управлінський аспект)

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (державно-управлінський аспект)

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (державно-управлінський аспект)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,96 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ГРИГОР Олег Олександрович
УДК 35: 659.2
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ
В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ
(державно-управлінський аспект)
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ЛЬВІВ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - доктор наук з державного управління, доцент
ЧУКУТ Світлана Анатоліївна,
Національна академія державного управління при Президентові України,
професор кафедри інформаційної політики.
Офіційні опоненти: доктор соціологічних наук, професор
ПІЧА Володимир Маркович,
Українська академія друкарства,
професор кафедри суспільно-гуманітарних наук;
кандидат наук з державного управління, доцент
ЦЕГОЛЬНИК Петро Анатолійович,
Національна академія державного управління при Президентові України,
доцент кафедри національної безпеки.
Провідна установа – Національний інститут стратегічних досліджень,
м. Київ.
Захист відбудеться 28 листопада 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.860.01 у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, к. 220.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (79491, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16).
Автореферат розісланий 25 жовтня 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради А.О. Каляєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання формування інформаційного суспільства є надзвичайно важливими і актуальними. Це зумовлено, з одного боку, як вимогами часу, тобто розвитком сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, відповідним їх використанням в усіх сферах життя, так і, з другого боку, – зростанням кількості та якості інформації, засвоєння якої не можливе без відповідного впровадження зазначених інформаційних технологій. Це передбачає, у свою чергу, і модернізацію всієї системи державного управління. Так, якщо раніше проблема інформаційного суспільства становила інтерес лише для науковців, то в наш час – це питання державної ваги. Кожен лідер, політичний діяч, якщо він хоче бути почутим, повинен активно використовувати зазначені технології і не просто використовувати, а й за їх допомогою формувати свій імідж, імідж своєї держави, імідж як зовнішній, так і внутрішній. Відомо, що інформація лише тоді стає знанням, коли вона почута і сприйнята (засвоєна). Без цього будь-які події, що відбуваються у світі, не будуть сприйматися як події на рівні громадськості. Хоч би, скільки велася розмова про відкритість і прозорість влади, але якщо не будуть працювати ці механізми відкритості, поки громадяни не матимуть можливості ними скористатися, все це залишиться в кращому разі гарними намірами.
Починаючи з середини 90-х років ХХ століття кардинальні зміни, що відбуваються в усьому світі, насамперед становлення інформаційного суспільства, змусили переглянути пріоритети державної політики провідних країн світу. Кожна країна, яка не хоче залишитися на узбіччі світового цивілізаційного розвитку, розробляє і впроваджує різноманітні державні програми, що сприяють формуванню інформаційного суспільства або окремих його складових, таких як: заохочення до використання Інтернету, запровадження дистанційної освіти та освіти протягом усього життя, розвиток електронної комерції, реалізація електронного уряду, становлення електронної медицини, надання різноманітних електронних послуг тощо. Україна, починаючи з 2000 р., активно включилася в зазначений процес.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (державно-управлінський аспект)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок