Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОБОТИ СПОРУД ПО ОЧИСТЦІ ВОДИ ВІД СІРКОВОДНЮ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОБОТИ СПОРУД ПО ОЧИСТЦІ ВОДИ ВІД СІРКОВОДНЮ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОБОТИ СПОРУД ПО ОЧИСТЦІ ВОДИ ВІД СІРКОВОДНЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,67 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТЕРНОВЦЕВ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
 
УДК 26816.094
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОБОТИ СПОРУД ПО
ОЧИСТЦІ ВОДИ ВІД СІРКОВОДНЮ
Спеціальність 05.23.04 – водопостачання, каналізація.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Тугай Ярослав Анатолійович
кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерних систем будівель і споруд Інституту післядипломної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти: Хоружий Петро Данилович
доктор технічних наук, професор, завідувач відділом сільськогосподарського водопостачання та каналізації Інституту гідротехніки і меліорації Української Академії аграрних наук.
Давиденко Олександр Іванович
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу Науково-дослідного і конструкторсько-технологічного інституту міського господарства Держбуду України.
Захист дисертації відбудеться 19.12.2007р. о 1300 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ , Повітрофлотський проспект 31, ауд.319.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою, на адресу: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект 31. КНУБА. Вчена рада.
Автореферат розісланий 15.11.2007р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор Василенко О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсивне забруднення поверхневих джерел промисловими підприємствами, битовими відходами, а також добривами, що змиваються з сільськогосподарських земель органічного та мінерального походження, призводить до того, що для питного водопостачання все частіше використовуються підземні води. Так, наприклад, в місті Києві, при відсутності особливих проблем з постачанням питної води населенню, організовано бюветне водопостачання з використанням підземних водоносних горизонтів.
Підземні води України різноманітні по своїм якісним показникам. В цих водах присутні значно більше допустимих концентрації заліза, марганцю, солі жорсткості та сірководень. Концентрації останнього в різних регіонах коливаються від 1 до 20 і більше мг/дм3, що значно перевищує допустимі нормативи для використання таких вод в питному водопостачанні (норматив 0,05 мг/дм3).
В південних районах України: Херсонській, Миколаївській та Одеських областях перевищення нормативного значення по сірководню складає більш ніж 100 разів.
Існуючі методи очищення води від сірководню потребують будівництва високо коштовних споруд – аераторів з різноманітним завантаженням, біологічних реакторів або окислювальних фільтрів, потребуючих значних капітальних затрат на їх будівництво і експлуатацію. Окрім того, ці споруди не завжди дозволяють отримати воду необхідної якості.
Таким чином, розробка нових методів і технологій, орієнтованих на інтенсифікацію очищення води від сірководню, а також різноманітних пристроїв та споруд для їх реалізації є актуальною проблемою пов’язаною з постачанням населенню доброякісної води.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано згідно державної програми "Про концепцію розвитку водного господарства України" і тісно пов’язано з планами держбюджетної тематики Київського національного університету будівництва і архітектури, на замовлення Міністерства освіти і науки України (№ держреєстрації 0199U000661).
Мета і задачі дослідженнь. Метою дисертаційної роботи є наукове обгрунтування та розробка методів і технологій інтенсифікації процесів видалення з підземних вод сірководню за допомогою кавітації, аерації гідроаератором та фільтрування на очисних фільтрах з модифікованим завантаженням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОБОТИ СПОРУД ПО ОЧИСТЦІ ВОДИ ВІД СІРКОВОДНЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок