Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВКАХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СУДЕН

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВКАХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СУДЕН

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВКАХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СУДЕН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Муха Микола Йосипович
УДК 681.5.01.23: 621.3.017: 621.313.332
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ
В ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВКАХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СУДЕН
Спеціальність 05.08.05 – суднові енергетичні установки
Автореферат
диссертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса-2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі основ суднової електроенергетики Одеської національної морської академії (ОНМА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Вишневський Леонід Вікторович,
декан факультету автоматики, ОНМА.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Ханмамедов Серго Альбертович, завідувач кафедри
суднових енергетичних установок ОНМА.
- доктор технічних наук, професор
Яровенко Володимир Олексійович,
завідувач кафедри електротехніки і електрообладнання суден
Одеського національного морського університету.
Провідна установа: Севастопольський національний технічний університет
Захист дисертації відбудеться “ 6 ” травня 2004 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса – 29, вул. Дідріхсона 8, корпус 1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії ( м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корпус 2).
Відзив у двох екземплярах з підписом, завіреним печаткою установи, просимо направляти до спеціалізованої вченої ради за вказаною адресою
Автореферат розіслано “ 2 ” квітня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01
д.т.н., професор В.А. Голіков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На морських суднах спеціалізованого (поглиблювального) флоту енергоперетворення в дизель-генераторних і технологічних установках характеризується різкою (дискретною) зміною навантажень як по амплітуді так і періоду. Параметри робочих режимів часто досягають гранично припустимих значень, що, по-перше, знижує моторесурс машин та механізмів, а по-друге зменьшує продуктивність технологічного процесу днопоглиблення.
Існуючі методики зменьшення реакції суднового енергетичного обладнання на пікове збурення направлені на використання аналогових законів керування енергетичними процесами, що не до кінця вирішує проблему ефективної роботи енергетичного устаткування судна.
Найбільш доцільним шляхом удосконалення процесів энергоперетворення в указаних суднових допоміжних енергоустановках зі швидкодіючими виконавчими механізмами є створення дискретних систем керування на базі останніх досягнень в області енергетичної електроніки і мікропроцесорної техніки.
Розгляд дискретних режимів керування цими установками обґрунтований особливостями роботи виконавчих пристроїв. Причому швидкодія каналів керування електроустановками порівняна з періодом мережі, тому зневага дискретністю керування за часом істотно впливає на результат дослідження властивостей суднових енергосистем.
Дана робота присвячена дослідженню і розробці методів підвищення ефективності робочих режимів суднових енергетичних установок (СЕУ), пов'язаних з дискретною зміною параметрів їхніх технологічних процесів. Розглянуто питання оптимізації режимів роботи допоміжних дизель-генераторних агрегатів зі синхронними й асинхронними генераторами, а також електроприводів черпаючого комплексу багаточерпакових земснарядів.
Основна увага даної роботи спрямована на розгляд таких режимів роботи як комутація навантаження, форсировка збудження, імпульсні періодичні процеси, обумовлені граненістю барабана черпакового ланцюга земснаряду. Процеси в таких режимах часто досягають гранично припустимих значень, які часто бувають причиною саме аварійних режимів роботи, тому їхнє дослідження й оптимізацію можна вважати актуальними задачами.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертації зв'язані з темами науково-дослідних робіт, проведених в Одеській національній морській академії, у рамках напрямку: “Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексах”, визначених у Законі України від 11.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВКАХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СУДЕН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок