Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,62 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.Н.КАРАЗІНА
Ярковой Олег Миколайович
УДК 352:37.013.42:378-29
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ОСВІТИ
13.00.05 – соціальна педагогіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Запорізькому державному університеті,
Міністерство освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник: | доктор педагогічних наук, професор
Приходько Микола Ілліч,
Запорізький державний університет,
завідувач кафедри управління і соціальної педагогіки, м. Запоріжжя.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
Кондрашова Лідія Валентинівна,
Криворізький державний педагогічний університет, завідуюча кафедрою педагогіки, м. Кривий Ріг;
кандидат педагогічних наук, доцент
Ковальова Ірина Олександрівна,
Харківський національний університет
ім В.Н. Каразіна, доцент кафедри педагогіки, м.Харків.
Провідна установа: | Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, відділ педагогічних технологій неперервної професійної освіти, м. Київ.
Захист відбудеться " 29 " травня 2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.051.19 Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 6 - 82.
З дисертацією можна ознайомитись в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, (61077, м.Харків, пл. Свободи, 4).
Автореферат розісланий " 26 " квітня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Е.В.Гапон
Загальна характеристика роботи
Актуальність та доцільність дослідження. Соціально - економічні і політичні перетворення в Україні та реалізація функцій демократичної, правової держави багато в чому залежать від ефективної роботи державних службовців. Сучасні суспільні процеси викликали гостру потребу в професійно підготовлених фахівцях, які здатні ефективно працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, вирішувати складні проблеми сьогодення. Все це підвищує вимоги до рівня управлінської культури державних службовців, їх компетентності і професіоналізму. Від управлінської культури суттєвим чином залежить ефективність роботи державного службовця в центральних і місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування. Проте, кадровий потенціал державних службовців не повною мірою відповідає поставленим вимогам. Викликає занепокоєння поляризованість державних службовців за стажем державної служби та віком, їх досить низький освітньо - кваліфікаційний рівень – майже 35 відсотків державних службовців не мають повної вищої освіти. Таким чином виникає суперечність між недостатнім рівнем освіти державних службовців, їх залученням до навчання і рівнем сформованості цілісної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в Україні. Тому одним із пріоритетних завдань педагогічної науки і практики є розробка і обгрунтування системи післядипломної освіти державних службовців, спрямованої на розвиток їх управлінської культури.
Підготовка, перепідготовка й підвищення кваліфікації керівників стала особливим напрямом у розвитку науки і практики в усіх високорозвинутих країнах світу, в тому числі і в Україні.
Аналіз соціально - педагогічної літератури свідчить, що дослідженню проблеми розвитку управлінської культури фахівців різних рівнів приділяється належна увага, зокрема, таким її аспектам, як: реформування системи підготовки управлінських кадрів та шляхи і засади вдосконалення підготовки керівного персоналу державної служби (В.І.Луговий, В.М.Князєв, В.Г.Яцуба та інші); організація і діяльність органів державного управління (В.Б.Авер’янов, Т.В. Атаманчук, Д.М.Бахрах, С.Д.Дубенко, Н.Р. Нижник); підвищення кваліфікації кадрів, організація навчання державних службовців (П.Н.Назимко, В.Ф.Опришко, В.Ф.Сіренко, М.О.Снітчук, В.В.Цвєтков, В.А.Яцюк та інші); розвиток особистості у процесі професійної підготовки (Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок