Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,04 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР “
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ПАСЕНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК: 657.44:338.43
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Державному вищому навчальному закладі “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана”
Міністерства освіти і науки України
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
декан факультету економіки АПК | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна,
Національний університет харчових технологій
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри обліку і аудиту | кандидат економічних наук, доцент
Палюх Микола Степанович,
Тернопільський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в агропромисловому виробництві |
Захист дисертації відбудеться 09 квітня 2008 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, кім. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, кім. 212.
Автореферат розісланий 07 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н. Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Інтеграційні процеси розвитку економіки України привели до необхідності реформування бухгалтерського обліку, статистики, податкової системи відповідно до міжнародних стандартів. Трансформація обліку за міжнародними принципами збіглася в часі з реформуванням аграрного сектора економіки, поставивши сільськогосподарські підприємства в нові для них умови господарювання. Втративши значну частину державної підтримки, позбувшись планового перерозподілу ресурсів, аграрні підприємства опинилися в середовищі жорсткої конкуренції, в якому мають самостійно обирати шляхи розвитку. В таких умовах господарювання особливо нагальною стає проблема переходу підприємств агропромислового комплексу до реального управління своєю господарською діяльністю при повній самостійності. Основою фінансово-економічного розвитку та стабільності підприємства за наявності конкуренції є збереження фінансової незалежності, яку забезпечує позитивний фінансовий результат діяльності – прибуток.
В аграрних підприємствах на формування фінансових результатів впливає низка організаційно-технологічних особливостей галузі. Вони були частково враховані при розробці національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, зокрема П(С)БО 30 “Біологічні активи”, проте більшість з них є об’єктами методологічних досліджень науковців.
Значні відмінності у методиці обліку доходів, витрат, визначення фінансових результатів діяльності та відображення їх у звітності для використання різними групами користувачів спричинені розвитком нормативної та методичної бази за різними напрямами без відповідної узгодженості. Потребують адаптації до специфіки галузі моделі маржинального аналізу та оцінки меж беззбитковості. Тому питання методики бухгалтерського обліку доходів і витрат, визначення фінансових результатів та їх формування й відображення у звітності є досить актуальними, їх досліджують як науковці, так і бухгалтери, аналітики, менеджери.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок