Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ І ПЛОДОНОШЕННЯ АБРИКОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ

ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ І ПЛОДОНОШЕННЯ АБРИКОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ І ПЛОДОНОШЕННЯ АБРИКОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,06 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УМАНСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
СОКОЛОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК: 634.21:631.526.32
ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ
І ПЛОДОНОШЕННЯ АБРИКОСА
В УМОВАХ ПІВДЕННОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ
06.01.07 – плодівництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Умань – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті садівництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: | член кореспондент УААН, доктор с.-г. наук, професор
Майдебура Володимир Ілліч,
Інститут садівництва УААН, зав. лаб. освоєння пісків та малопродуктивних земель
Офіційні опоненти: | доктор сільськогосподарських наук, професор Лисанюк Віктор Григорович,
перший заступник голови асоціації
Плодовочпром України
кандидат сільськогосподарських наук
Безолюк Борис Васильович,
заступник начальника управління
Міністерства аграрної політики України
Провідна установа:
Національний аграрний університет України
Захист дисертації відбудеться “ 21 ” лютого 2001 р.
о “ 10 ” годині на засіданні спеціальної вченої ради Д 74.844.01 в Уманській державній аграрній академії за адресою: 20305, Черкаська область, м. Умань, вул. Давиденка, 1, навчальний корпус №2, аудиторія 142
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Уманської державної аграрної академії за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Давиденка, 3.
Автореферат розісланий “ 20 ” січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Заморський В.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Технології по вирощуванню абрикоса в умовах південного Полісся України базуються на даних вивчення породи в інших грунтово-кліматичних умовах, що нерідко призводить до невірних рекомендацій та помилок агротехнічного порядку.
В результаті багаторічної роботи селекціонерів Інституту садівництва УААН виведені нові сорти абрикоса з підвищеною морозо- та зимостійкістю, різних термінів достигання, гарного зовнішнього вигляду і чудових смакових якостей. Тому актуальним є вивчення особливостей росту і плодоношення нових сортів абрикоса селекції Інституту садівництва УААН, як найбільш перспективних і придатних для умов південного Полісся України у господарствах різної форми власності, що забезпечить більш повне використання біологічних можливостей і дозволить розробити обґрунтовану технологію їх вирощування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано в період 1993-1995 рр. у відповідності до плану науково-дослідних робіт Інституту садівництва УААН з програми 03. ”Удосконалити існуючі і розробити нові інтенсивні ресурсозберігаючі та екологічно-безпечні технології виробництва плодів і ягід високих товарних та санітарно-гігієнічних якостей, в тому числі для оздоровчого, дієтичного і дитячого харчування”, розділу 03.04.02. “Удосконалити сортимент абрикоса шляхом створення нових та інтродукції існуючих сортів з достатньою зимостійкістю, масою плодів 48-60 г, стійкістю до хвороб, з потенційною врожайністю 150-180 ц/га”. Номер державної реєстрації 0194U005643.
Мета і завдання досліджень. Метою наших досліджень було комплексне вивчення з подальшим аналізом особливостей формування основних параметрів росту і розвитку дерев нових і перспективних сортів абрикоса, якості їх плодів залежно від агрокліматичних умов та біологічних особливостей сортів.
Встановити ефективність вирощування сортів абрикоса з різними строками достигання, їх морозо- та зимостійкість, закономірності закладання квіткових бруньок на наступний рік плодоношення, цвітіння, зав’язування плодів, наростання їх маси, зміни біохімічного складу при достиганні, збиранні та переробці врожаю.
Об’єктами досліджень були шість нових та перспективних сортів абрикоса: Самбурський ранній, Червневий, Оболонський, Київський красень, внесений в “Реєстр...” сорт Колгоспний та Краснощокий, взятий за контроль.
Предметом досліджень було вивчення морфологічних та фізіологічних особливостей нових і перспективних сортів, формування у них репродуктивних органів, врожайності, технологічних та товарних якостей плодів, придатність їх до зберігання та переробки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ І ПЛОДОНОШЕННЯ АБРИКОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок