Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ДИСПЕРСНО-АРМОВАНИХ ПОКРИТТІВ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ДИСПЕРСНО-АРМОВАНИХ ПОКРИТТІВ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ДИСПЕРСНО-АРМОВАНИХ ПОКРИТТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,72 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ДЕРЕВ’ЯНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 691. 55: 620.193
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА
ТЕХНОЛОГІЯ ДИСПЕРСНО-АРМОВАНИХ ПОКРИТТІВ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА), Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Большаков Володимир Іванович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри матеріалознавства і обробки матеріалів, ректор.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Дворкін Леонід Йосипович, Рівненський державний технічний університет, завідувач кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства;
- доктор технічних наук, професор Вировий Валерій Миколайович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри виробництва будівельних конструкцій та виробів;
- доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій та будівельних матеріалів, проректор.
Провідна установа – Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра хімічної технології силікатів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “24 “ жовтня 2002 р. о 12.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий “23 “ вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема захисту будівельних конструкцій від дії агресивного середовища на сучасному розвитку виробництва є актуальною в зв’язку з тим, що дія різних чинників погіршує зовнішній вигляд, створює аварійну ситуацію та потребує значних витрат для проведення ремонту. Десятки мільйонів гривень складають побічні збитки: скорочення міжремонтних термінів, заміни конструкцій та обладнання, зменшення продуктивності виробництва.
Як показують дослідження, близько 70будівельних виробів мають вторинний захист, що забезпечує їх роботу в запланований термін, або ж виключає дію агресивного середовища, а в окремих випадках придає поверхні конструкції особливі властивості декоративного чи спеціального призначення.
Для збільшення часу експлуатації споруд, конструкцій, теплових агрегатів поряд з іншими покриттями використовують також покриття на основі мінеральних в’яжучих: штукатурки, шпаклівки, футерівки, гідроізоляції і т. п. Це дозволяє, при відносно незначних витратах, збільшити термін служби або міжремонтний період експлуатації конструкцій. Але багато з них не мають достатню довговічність фізико-механічних властивостей, що пов’язано зі складністю структури цих покриттів, їх невеликою товщиною та більш жорсткими умовами використання, в зв’язку з цим їх руйнування проходить швидше, ніж інших.
Підвищення стійкості покриттів може бути досягнуто за допомогою більш точнішого врахування негативних факторів, особливо тих, які викликають механічні руйнування або прискорюють хімічну корозію.
При розробці покриттів та технології їх нанесення необхідно приймати до уваги наступне: для забезпечення високої міцності зчеплення покриття з основою потрібна активна взаємодія речовин стикання, а збереження властивостей в процесі експлуатації потребує відсутності взаємодії між покриттям та поверхнею конструкції. Для виконання цих умов потрібно, щоб взаємодія речовин стикання проходила тільки в момент формування, а в умовах експлуатації вона повинна бути відсутня.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ДИСПЕРСНО-АРМОВАНИХ ПОКРИТТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок