Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕКСТОЛОГІЧНО-НЕЙРОМЕРЕЖНИЙ МЕТОД ТА ЗАСОБИ ПОШУКУ ДІАГНОСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

ТЕКСТОЛОГІЧНО-НЕЙРОМЕРЕЖНИЙ МЕТОД ТА ЗАСОБИ ПОШУКУ ДІАГНОСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

Назва:
ТЕКСТОЛОГІЧНО-НЕЙРОМЕРЕЖНИЙ МЕТОД ТА ЗАСОБИ ПОШУКУ ДІАГНОСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тернопільський національний економічний університет
Ляшкевич Василь Яремович
УДК 004.78: 025.4.036
ТЕКСТОЛОГІЧНО-НЕЙРОМЕРЕЖНИЙ МЕТОД ТА ЗАСОБИ ПОШУКУ ДІАГНОСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Хмельницькому національному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Локазюк Віктор Миколайович,
Хмельницький національний університет,
завідувач кафедри системного програмування.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор
Герасимов Борис Михайлович,
Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
професор кафедри військового управління;
- кандидат технічних наук, доцент
Михайлюк Антон Юрійович,
Національний технічний університет України „КПІ”, доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем.
Захист відбудеться “20” вересня 2007 р. 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.082.02 у Тернопільському національному економічному університеті за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеі Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий “18” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________________ Яцків В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Чи не однією з найважливіших вимог до комп’ютерних систем (КС) є забезпечення надійності їх функціювання. Забезпечення надійності комп’ютерних пристроїв на протязі життєвого циклу здійснюється різними засобами, зокрема, відновленням, інформаційною надлишковістю, резервуванням, і т.і. При реалізації цих підходів важливо дати відповідь, чи є система справною. Така відповідь може бути одержана шляхом здійснення контролю роботоздатності КС. У разі отримання негативної відповіді переходять до організації і проведення діагностування з метою виявлення місця та причини прояву несправності.
Діагностування (тестування) КС є складною технологічною операцією. Його реалізація потребує знання методів та наявності засобів діагностування.
Ряд корисної і необхідної інформації щодо реалізації процесу діагностування можна знайти у фаховій технічній літературі, зокрема, монографіях, підручниках, навчальних, методичних посібниках, наукових статтях, надрукованих у фахових журналах, довідниках, і т.і.
На сьогодні розроблено ряд експертних та автоматизованих систем діагностування, у складі яких наявні об’ємні бази знань та даних з відповідною інформацією. Ці бази знань також можуть викликати інтерес у діагностів з метою реалізації процесу діагностування КС.
У перерахованому розмаїтті діагностичної інформації (ДІ) досить важко орієнтуватись навіть експертам-діагностам з досвідом, не кажучи вже про спеціалістів-початківців. Пошук потрібної інформації може зайняти значний відсоток часу із загального часу діагностування КС і тим самим знизити ефективність їх використання, а в певних випадках - і не дати можливості вчасно відновити їх роботоздатність.
Різноманітна інформація про методи і засоби діагностування КС є, як правило, надлишковою і слабкоструктурованою. Тому задача інформаційного пошуку діагностичної інформації відомими методами і способами не завжди задовольняє діагностів, особливо кваліфікованих, тих, що вирішують складні діагностичні задачі. Не задовольняють їх ні бібліографічний пошук “за каталогом”, ні тематичний пошук “за текстом”, ні інші відомі методи.
Розроблені раніше методи пошуку інформації застосовуються також і при пошуку інформації в мережі Internet. Але ні гіпертекстова модель WWW, ні ієрархічна модель Gopher, як і інші, не вирішують проблеми пошуку інформації, зокрема і діагностичної, у великих об’ємах документів. В них неможливий і якісний пертинентний пошук за довжиною у 2-3 слова.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕКСТОЛОГІЧНО-НЕЙРОМЕРЕЖНИЙ МЕТОД ТА ЗАСОБИ ПОШУКУ ДІАГНОСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок