Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПТИЧНИХ ПРИЦІЛІВ ДЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПТИЧНИХ ПРИЦІЛІВ ДЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПТИЧНИХ ПРИЦІЛІВ ДЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,39 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
СЕНАТОРОВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 623.4.052.5
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПТИЧНИХ ПРИЦІЛІВ
ДЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ
Спеціальність 05.11.07 - Оптичні прилади та системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ, 2005
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, на кафедрі оптичних та оптико-електронних приладів
Науковий керівник: - кандидат технічних наук, доцент
Микитенко Володимир Іванович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, старший науковий співробітник кафедри оптичних та оптико-електронних приладів
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, доцент
Борисюк Леонід Васильович,
Український технологічний центр оптичного приладобудування,
директор
- кандидат технічних наук
Каравашкін Борис Михайлович,
Державне підприємство завод “Арсенал”,
провідний інженер
Провідна установа: - Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка
Захист відбудеться “06”грудня 2005р. о 16-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.18 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, навчальний корпус № 1, аудиторія 293.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “03”листопада 2005 р.
Вчений секретар Н.І.Бурау
спеціалізованої вченої ради Д26.002.18
кандидат технічних наук, доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи
“З огляду на сучасні системи колективної безпеки та методи ведення бойових дій істотного переоснащення потребують Збройні сили України....”. (Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки. Економіст, № 5, 2002, с. 20-33).
У Державній програмі реформування і розвитку Збройних сил України перехід на озброєння і військову техніку нового покоління передбачається здійснити протягом 2010 – 2015 р. Виходячи з цього, високу боєздатність частин і з'єднань Збройних сил України в найближче десятиліття можна буде забезпечити шляхом підвищення рівня бойових властивостей озброєння на основі подальшого розвитку науково-методичних підходів до обґрунтування напрямків їхнього удосконалювання.
Аналіз збройних конфліктів останніх років показує потребу покращення характеристик стрілецької зброї. Ефективність її застосування в значній мірі залежить від характеристик оптичного прицілу (ОП), що встановлено на ній. Сучасний стан прицілобудування практично досяг межі в частині забезпечення найкращих суто оптичних характеристик прицілів. Подальше вдосконалення цих пристроїв можливе лише в рамках системи “зброя-приціл-стрілок” з врахування особливостей функціонування фоноцільової обстановки, впливу динаміки стрільби на стабільність характеристик прицілу та психофізіологічних особливостей зорової системи людини при виконанні бойової задачі в цілому. Основними напрямками підвищення ефективності системи “зброя-приціл-стрілок” є збільшення її надійності та зменшення вразливості. Схемотехнічні рішення та методики проектування прицілів, що існують, враховують тільки кілька основних параметрів зорової системи стрілка і особливостей стрілецької зброї, а оцінки якості системи “зброя-приціл-стрілок”, які б достатньою мірою враховували всі основні фактори функціонування системи, відсутні. Все це призвело до відставання якості ОП від нових видів стрілецької зброї, що значно знижує її ефективність. Тому задача поліпшення ефективності ОП для стрілецької зброї є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт НТУУ “КПІ” у рамках держбюджетної теми 2549-ф “Розробка концепції побудови сучасних оптико-електронних систем наведення”, (номер державної реєстрації 0102U000582), завершеної в 2004р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПТИЧНИХ ПРИЦІЛІВ ДЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок