Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ

Загрузка...

ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ / сторінка 2

Назва:
ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
)
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення паливної економічності і зниження емісії токсичних компонентів двотактних бензинових двигунів шляхом використання змінного ступеня стискання в часткових режимах.
Об'єкт дослідження — паливна економічність і токсичність двотактних двигунів з кривошипно-камерною продувкою і змінним ступенем стискання, що мають різні механізми перетворення руху поршня: кривошипно-шатунний і кривошипно-кулісний.
Предмет дослідження — вплив ступеня стискання і механізму перетворення руху поршня на паливну економічність і токсичність двотактного двигуна з кривошипно-камерною продувкою.
Методи дослідження — при виконанні дослідження використовувався комплексний підхід, що включав математичне моделювання досліджуваних процесів, розрахунково-теоретичні й експериментальні дослідження експериментальних зразків двигунів.
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішуються наступні задачі:
1.
Розробка схеми і експериментального зразка двигуна, що забезпечує зміну ступеня стискання в межах від 6 до 17,5.
2.
Розробка методик і математичних моделей розрахунку робочих процесів двигуна з урахуванням регулювання ступеня стискання.
3.
Проведення розрахунково-експериментальних досліджень показників двотактного бензинового двигуна при різних швидкісних і навантажувальних режимах його роботи. Визначення раціональних величин ступеня стискання і зв'язаних із ним параметрів робочого процесу двигуна таких, як склад суміші, кут випередження запалювання та ін.
4.
Розробка рекомендацій щодо використання в двотактному бензиновому двигуні змінного ступеня стискання.
Наукова новизна отриманих результатів
1. Вперше розроблені математичні моделі робочих процесів у системах двигуна — продувному компресорі, циліндрі та органах газообміну, що дозволяють прогнозувати показники роботи двигуна при регулюванні ступеня стискання.
2. Отримано нові дані розрахунково-теоретичних і експериментальних досліджень двотактного бензинового двигуна зі змінним ступенем стискання.
3. Виявлені і проаналізовані особливості робочого процесу двигуна, що не враховувалися раніше, пов'язані зі зміною ступеня стискання в часткових режимах.
4. Встановлено вплив механізму перетворення руху поршня на показники двигуна при регулюванні ступеня стискання в часткових режимах.
5. Запропоновано рекомендації щодо вибору параметрів робочого процесу двигуна в умовах змінного ступеня стискання.
Практичне значення отриманих результатів
1.
Конструкція експериментального безшатунного двигуна з механізмом зміни ступеня стискання.
2.
Математичні моделі, алгоритми і програми для виконання на ПК розрахунково-теоретичних досліджень показників двигуна при регулюванні ступеня стискання при часткових навантаженнях.
3.
Розроблена методика розрахунку робочих процесів у системах двигуна — продувному компресорі, циліндрі й органах газообміну, що дозволяють прогнозувати показники роботи двигуна при регулюванні ступеня стискання.
4.
Розроблені схеми і конструкції вимірювальної і реєструючої апаратури для дослідження двигуна.
5.
Розроблені методики експериментальних досліджень робочого процесу двигуна.
6.
Кількісні залежності щодо впливу ступеня стискання на витрату палива і емісію шкідливих викидів із відпрацьованими газами в різних режимах роботи двигуна.
7.
Рекомендації щодо використання в двотактному бензиновому двигуні змінного ступеня стискання.
Розроблені математичні моделі, алгоритми і програма для розрахунку на ПК, а також числові значення і рекомендації прийняті для використання в конструкторському бюро ГРП “АвтоЗАЗ-Мотор” при створенні нових перспективних двигунів нетрадиційної конструкції, а також Державним науково-дос-лід-ним технологічним інститутом (НИТИ, г. Железнодорожный, Московс-кая обл.) при створенні нових і удосконалюванні існуючих двотактних двигунів.
Особистий внесок здобувача
1. Розроблена схема і конструкція експериментального двигуна зі змінним ступенем стискання [6, 14, 19].
2. Розроблена методика, математична модель, алгоритм та програма розрахунку на ПК робочого циклу двигуна зі змінним ступенем стискання [1, 5, 6, 7, 8, 17, 18].
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок