Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ

Загрузка...

ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ / сторінка 8

Назва:
ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Сумарні масові викиди (рис. 6) токсичних компонентів знижуються у середньому на 0,0242 кг/год на одиницю eх.
Рис. . Залежність сумарних масових викидів токсичних компонентів, приведених до CO від 0 і ступеня стискання: n = 3000 мин-1
ВИСНОВКИ
1. У дисертаційній роботі вирішена науково-технічна задача, що полягає в проведенні комплексу дослідницьких і дослідно-конструкторських робіт і виробленні рекомендацій, спрямованих на підвищення паливної економічності і зниження токсичності двотактних бензинових ДВЗ в часткових режимах.
2. Створено два експериментальних зразки двотактних ДВЗ зі змінюваним ступенем стискання на базі двигунів із кривошипно-шатунним і кривошипно-кулісним механізмом.
3. Експериментально встановлена можливість зміни дійсного ступеня стискання в діапазоні від 6 до 17,2.
4. Розроблено методику експериментальних досліджень ДВЗ зі змінним ступенем стискання і вимірювальна та реєструюча апаратура для дослідження робочого процесу і визначення потужностних, економічних і токсичних показників двигунів.
5. Замкнута модель розрахунку двотактного двигуна із змінним ступенем стискання дозволяє комплексно виявити вплив змінного ступеня стискання на конструктивні параметри і ефективні показники двигуна.
6. Теоретичні дослідження показали, що збільшення ступеня стискання в часткових режимах приводить, крім поліпшення протікання термодинамічного циклу, до зміни фаз газорозподілу, більшого наповнення кривошипної камери і зниження прямих втрат пальної суміші при газообміні.
Так, збільшення х від 7 до 17 зменшує час-перетин випускного вікна на 36%.
7. Розроблено методику і програма розрахунку робочого циклу двотактного бензинового двигуна і кривошипно-камерного продувного компресора з урахуванням х = var, що дозволяє оцінити вплив регулювання ступеня стискання в часткових режимах на ефективні показники двигуна.
8. Експериментально підтверджена ефективність використання змінного ступеня стискання, як одного з найбільш важливих факторів поліпшення показників двотактного бензинового двигуна.
Установлено, що:
- регулювання ступеня стискання в часткових режимах дозволяє підвищити паливну економічність класичного двигуна з КШМ більш, ніж на 10.…25при Ne від можливої в даному швидкісному режимі, а безшатунного — із ККМ більш, ніж на 30…45 % за тих самих умов;
- застосування кривошипно-шатунного механізму на відміну від кривошипно-кулісного обмежує можливість збільшення ступеня стискання двигуна вище 14 внаслідок істотного росту механічних втрат;
- підвищення ступеня стискання в двотактному двигуні з повітряним охолодженням при високих частотах обертання колінчастого вала обмежується детонацією, а при малих частотах обертання і середніх навантажень — бездетонаційним запаленням бензомасляной суміші від стискання.
9. Експериментальні дослідження двотактного бензинового двигуна показали, що у випадку регулювання ступеня стискання від 7 до 15 у діапазоні навантажень 0 ,2…0,45 і n = 3000 хв-1 викиди СН знижуються на 30…35 %, а концентрація NOx зростає в 2…3 рази, однак при цьому емісія оксидів азоту не перевищує 100 ppm. Зміст СО у відпрацьованих газах знижується до 1 %. Сумарні масові викиди токсичних компонентів при цьому знижуються в середньому на 0,0242 кг/год на одиницю х.
10. Результати досліджень можуть бути використані при проектуванні і доведенні дослідного двигуна зі змінним ступенем стискання, призначеного для транспортних засобів.
Список ОПУБЛІКОВАНих праць за темою ДИСЕРТАЦІЇ:
Статті в наукових фахових виданнях
1.
Заренбин В. Г., Химченко А. В., Колесникова Т. Н., Швидун А. П. Исследование двухтактного бензинового двигателя с переменной степенью сжатия // Автомобильный транспорт: Сборник научных трудов / Харьковский национальный автомобильно-дорожный университет. — Харьков: ХНАДУ, 2003. — Вып. 13. — С. 229 – 231.
2.
Мищенко Н. И., Химченко А. В., Супрун В. Л. Проблемы реализации изменения степени сжатия в двигателях внутреннего сгорания // Вестник Донецкого института автомобильного транспорта.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПОКРАЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ В ЧАСТКОВИХ РЕЖИМАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок