Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОКООРДИНАТНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ ДЛЯ СИСТЕМ ЛОКАЦІЇ ТА СЛІДКУВАННЯ

ДВОКООРДИНАТНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ ДЛЯ СИСТЕМ ЛОКАЦІЇ ТА СЛІДКУВАННЯ

Назва:
ДВОКООРДИНАТНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ ДЛЯ СИСТЕМ ЛОКАЦІЇ ТА СЛІДКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,26 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
На правах рукопису
ДСК
Прим. №__
АНТОНОВ Олександр Євгенович
УДК 621. 313.17
ДВОКООРДИНАТНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ
ДЛЯ СИСТЕМ ЛОКАЦІЇ ТА СЛІДКУВАННЯ
Спеціальність: 05.09.01 - Електричні машини і апарати
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі перетворення та стабілізації електромагнітних процесів Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Повстень Віктор Олександрович,
Київський міжнародний університет цивільної авіації Міністерства освіти України, завідувач кафедри електромеханіки;
доктор технічних наук, доцент Шинкаренко Василь Федорович,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти Україні, в.о. завідувача кафедри електромеханіки;
доктор технічних наук Зозулін Юрій Васильович,
Харківський НДІ "Електротяжмаш" Міністерства промислової політики України, зам. головного конструктора.
 
Провідна установа - Харківський державний політехнічний університет Міністерства освіти України, кафедра електромеханіки.
Захист відбудеться "22" червня 1999р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.03. в Інституті електродинаміки НАН України, за адресою: 252680, Київ-57, пр. Перемоги, 56, тел. 446-91-15.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України.
Автореферат розісланий "7" травня 1999р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Титко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Майже всі економічно розвинені країни світу приділяють значну увагу розвитку власної військової промисловості, відраховують великі кошти на розробку нових ефективних систем озброєнь. Стан військової промисловості та рівень військової техніки країни є показником її економічного та наукового потенціалу. У системі оборонної промисловості СРСР Україна займала одне з провідних місць по розробці та виробництву складових частин високоточної зброї. З руйнуванням СРСР та загальною економічною кризою ці позиції України були частково втрачені. Між тим накопичений науковий, інтелектуальний та технічний потенціали країни дозволяють не тільки відновити їх але по деяких напрямках зайняти ключові позиції у світі. Це важливо також і тому, що можливості держави по створенню сучасних систем озброєнь та їх компонентів мають не тільки військове а і комерційне значення.
Актуальність проблеми пов'язана з загальною тенденцією мініатюризації і радикального удосконалювання тактико-технічних характеристик нових сучасних засобів ведення бойових дій. Для розв'язання цієї проблеми необхідний принципово новий підхід до побудови всіх складових частин системи. Якісне підвищення швидкодії, точності і мініатюризація систем, що здійснюють управління просторовим становищем вхідних пристроїв при пошуку, наведенні та автоматичному супроводженні цілей, вже проблематично при використанні відомих технічних засобів, оскільки їх можливості практично вичерпані. Принципово новим підходом, що дає позитивне розв'язання проблеми, є побудова двокоординатних електричних машин (ДЕМ) із єдиним ротором, які функціонально замінюють традиційні приводні системи з декількома виконавчими двигунами. Позитивний ефект від використання ДЕМ виражається в багатократному підвищенні зусиль, що створюються, (до 5-7 разів) і кутових прискорень (до 20 разів) при порівняних габаритах і енерговитратах. Ефект досягається завдяки раціональному використанню обємів, призначених для розміщення електромагнітного ядра ДЕМ, та можливістю розташування його активних елементів найбільш вигідним способом, а також завдяки зменшенню моментів інерції рухомих елементів пристрою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Науково-дослідна робота за даною темою безпосередньо пов'язана з виконанням таких програм і тем:
1.
Національна космічна програма України, розділ 9.03 - дослідження і використання космічного простору. Тема 9.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДВОКООРДИНАТНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ ДЛЯ СИСТЕМ ЛОКАЦІЇ ТА СЛІДКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок