Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОВГОСТРОКОВЕ КРЕДИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

ДОВГОСТРОКОВЕ КРЕДИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ДОВГОСТРОКОВЕ КРЕДИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,74 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
„КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Олійник Олександр Миколайович
УДК 336.717.061
ДОВГОСТРОКОВЕ КРЕДИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ
В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі банківської справи ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Мирун Микола Іванович,
ДВНЗ „Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пересада Анатолій Анатолійович,
ДВНЗ „Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри банківських інвестицій
 
кандидат економічних наук
Сомик Анжеліка Василівна,
Центр наукових досліджень Національного
банку України, заступник начальника відділу
досліджень грошово-кредитної політики та
міжнародних валютно-кредитних відносин
Захист відбудеться “17” червня 2008 р. о 14–00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к. 601.
Автореферат розісланий “16” травня 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор М.Д.Алексеєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний стан банківської справи в Україні характеризується відсутністю комплексних досліджень довгострокового кредитування населення в умовах ринкової економіки. Довгострокові кредитні відносини банків з населенням, які склалися в Україні, не відповідають потребам населення в умовах ринкової економіки. У 2004–2006 рр. обсяги довгострокового кредиту, наданого населенню, зросли з 11,3 до 66,8 млрд грн, або майже в шість разів. Однак його питома вага відносно валового внутрішнього продукту в Україні становить лише 12,5%. У країнах з ринковою економікою цей показник дорівнює: у Великобританії – 110%, в Італії – 75%, у Нідерландах – 80%.
Окремі питання теоретичного та практичного значення щодо довгострокового кредитування населення досліджували українські вчені М.Алексеєнко, О.Бондар, З.Варналій, А.Герасимович, О.Євтух, Б.Івасів, В.Лагутін, М.Мирун, А.Мороз, А.Пересада, А.Сомик, В.Сусіденко, а також російські – В.Захаров, А.Казимагомедов, А.Козловский, Ю.Крупнов, З.Кузнецова, С.Ни, О.Лаврушин, Г.Панова, В.Поляков, В.Саутенко, А.Ужегов, В.Усоскин, Г.Цылина, Г.Шевцова. Проте дослідження, які б охоплювали всі складові системи довгострокових кредитних відносин, що виникають у ринкових умовах між банком та населенням, не проводилися.
З переходом України до ринкових умов спостерігається тенденція до зростання банківського кредитування фізичних осіб, які бажають задовольнити не тільки соціальні, а передусім виробничі потреби. Це вимагає створення в Україні нової системи довгострокового кредитування населення, яка б відповідала вимогам ринкової економіки. Від кредитування окремих об’єктів, переважно на споживчі цілі, банки повинні перейти до кредитування всього спектра потреб населення, забезпечуючи при цьому ефективність довгострокового кредитування населення. Для посилення ролі банків у кредитуванні населення, значна увага повинна приділятися новим кредитним технологіям.
Недостатньо ґрунтовне дослідження теоретичних та практичних аспектів довгострокового кредитування населення в Україні в умовах ринкової економіки визначило актуальність вибору теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ДОВГОСТРОКОВЕ КРЕДИТУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок