Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЗАВОДСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ БЕЗРЕЙКОВИМ КОЛІСНИМ ТРАНСПОРТОМ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЗАВОДСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ БЕЗРЕЙКОВИМ КОЛІСНИМ ТРАНСПОРТОМ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЗАВОДСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ БЕЗРЕЙКОВИМ КОЛІСНИМ ТРАНСПОРТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,50 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
Бабушкін Геннадій Федорович
 
УДК 656.13.073:681.3
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЗАВОДСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ БЕЗРЕЙКОВИМ КОЛІСНИМ ТРАНСПОРТОМ
05.22.12 - Промисловий транспорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Луганськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Транспортні технології” в Запорізькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Губенко Володимир Костянтинович, Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь), декан факультету “Транспортні технології”, завідувач кафедри “Технологія міжнародних перевезень і логістика”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Омельченко Олександр Дмитрович, Київський університет економіки і технології транспорту, професор кафедри “Транспортні системи, сервіс та логістика”;
доктор технічних наук, професор
Нагорний Євген Васильович, Харківський національний автомобільно-дорожний університет, завідувач кафедри “Транспортні технології”;
доктор технічних наук
Мироненко Віктор Кімович, Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту України (м.Київ), начальник відділення “Технології та організація перевезень державного підприємства”.
Провідна установа: Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України (м.Київ), кафедра “Транспортні системи та маркетинг”.
Захист дисертації відбудеться “ 29 “ _грудня_ 2003р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, Україна, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: Україна, 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано “_28_“ __листопада____ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Ю.І. Осенін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В обсязі заводських перевезень на промислових підприємствах питома вага безрейкового колісного транспорту (БКТ) складає понад 65%. Однак БКТ на сьогодні на багатьох промислових підприємствах використовується неефективно. Значні простої і порожні пробіги транспортних машин (ТМ) призводять до зниження їх продуктивності і, врешті, до збільшення робочих парків машин і чисельності транспортних працівників. Великі парки ТМ, у свою чергу, негативно впливають на екологію і економію енергоресурсів. Системи доставки матеріалів у цехи підприємств, які склалися, вимагають залучення до процесів доставки промислових робітників і спричиняють створення в цехах запасу вантажу.
Виникає необхідність перевозити у великому обсязі дрібні партії різнорідних матеріалів (значно менше вантажомісткості ТМ), у визначений час робочої зміни, з врахуванням стохастичного характеру виробництва. Доставка організується за участі виробничих ділянок і цехів, відділу матеріально-технічного постачання (ВМТП), виробничо-диспетчерського відділу (ВДВ) і інших структурних підрозділів підприємств. ТМ експлуатуються в абразивному середовищі і важких експлуатаційних умовах. Для ефективної організації доставки матеріалів необхідні комп'ютерна оперативна інформація, автоматизація документообігу та розробка нових методів вирішення комплексу задач з керування процесами заводських перевезень. Тому в дисертації розробляються методи, які засновані на логістичних принципах, системному аналізі та дослідженні операцій і дозволяють підвищити оперативність і надійність доставки вантажів; скоротити запаси вантажів і площ прицехових складів, робочі парки транспортних машин з обліком їх економічно оптимальних термінів заміни.
Нові методи розробки систем керування процесами заводських перевезень і прийняття науково обґрунтованих рішень, що створені на основі теоретичних розробок даної дисертаційної роботи, дозволяють кваліфікувати тему роботи як актуальну, спрямовану на вирішення важливої науково-технічної проблеми підвищення ефективності заводських перевезень БКТ при мінімальних витратах матеріальних, трудових і енергетичних ресурсів, поліпшенні охорони навколишнього середовища і підвищенні культури праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЗАВОДСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ БЕЗРЕЙКОВИМ КОЛІСНИМ ТРАНСПОРТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок