Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН І МІЦНІСТЬ НЕРОЗРІЗНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ОДНОРАЗОВИХ ТА ПОВТОРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН І МІЦНІСТЬ НЕРОЗРІЗНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ОДНОРАЗОВИХ ТА ПОВТОРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН І МІЦНІСТЬ НЕРОЗРІЗНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ОДНОРАЗОВИХ ТА ПОВТОРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,73 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
Бабич Володимир Євгенійович
УДК 624.012.4:539.43
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН І МІЦНІСТЬ
НЕРОЗРІЗНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК
ПРИ ОДНОРАЗОВИХ ТА ПОВТОРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
05.23.01- Будівельні конструкції, будівлі і споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | -
Кандидат технічних наук, доцент
Масюк Григорій Харитонович,
Професор кафедри інженерних конструкцій Національного університету водного господарства та природокористування.
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович,
Завідувач кафедри будівельної механіки
Одеської державної академії будівництва
і архітектури;
 
- кандидат технічних наук, доцент
Клименко Євгеній Володимирович,
Професор кафедри залізобетонних і кам’яних
Конструкцій Полтавського національного
Технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Провідна установа | - Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій і мостів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 14 ” червня 2005 р., о 14.00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “_11_”__травня__2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В.Чернявський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетонні балки входять до складу різноманітних будівель і споруд. Особливе місце займають статично невизначені (нерозрізні) залізобетонні балки, так як у них найбільш раціонально використовуються в роботі їх складові матеріали – бетон і арматура. Поширені нерозрізні залізобетонні балки в конструкціях перекриттів промислових та цивільних будівель, а також в конструкціях багатьох спеціальних споруд. Вони виготовляються з монолітного, збірного та збірно-монолітного залізобетону. На сучасному етапі розвитку будівництва перші набувають переваги над іншими, так як в них немає необхідності при зведенні влаштовувати складні стики.
На перекриття виробничих, громадських, житлових будівель, спеціальних споруд в більшості випадків діють малоциклові повторні тимчасові навантаження. Інколи фактичне навантаження може перевищувати повне розрахункове. Експериментальних досліджень роботи нерозрізних балок при повторних навантаженнях виконано недостатньо. Чинні нормативні документи з проектування статично невизначених залізобетонних конструкцій рекомендують зусилля від дії зовнішніх навантажень визначати за методом граничної рівноваги з використанням граничних умов, які на сьогодні не враховують повних діаграм деформування бетону і арматури, а також не дають можливості визначати напружено-деформований стан балок на будь-якій стадії навантаження.
Виходячи з наведеного, дослідження роботи нерозрізних залізобетонних балок та удосконалення методики їх розрахунку на основі деформаційної моделі є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження за темою дисертації були етапами виконання тем: “Розробка теоретичних основ розрахунку бетонних і залізобетонних конструкцій на малоциклові впливи” (РК 0198 U 002424), “Розробка теоретичних основ розрахунку статично невизначених конструкцій з композиційних матеріалів при різних режимах навантаження” (номер державної реєстрації 0101 U 01892), технічні завдання яких затверджені Міністерством освіти і науки України. Окремі питання вирішувались у відповідності з завданнями комплексної теми кафедри інженерних конструкцій НУВГП: “Дослідження роботи будівельних конструкцій при різних видах навантаження та удосконалення методів їх розрахунків”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН І МІЦНІСТЬ НЕРОЗРІЗНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ОДНОРАЗОВИХ ТА ПОВТОРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок