Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів динамічно навантажених шахтних металевих рамних копрів, що споруджуються з елементів коробчатого профілю

Обґрунтування параметрів динамічно навантажених шахтних металевих рамних копрів, що споруджуються з елементів коробчатого профілю

Назва:
Обґрунтування параметрів динамічно навантажених шахтних металевих рамних копрів, що споруджуються з елементів коробчатого профілю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,63 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
Карпунова Олена Вікторівна
УДК 622.281.001.5
Обґрунтування параметрів динамічно навантажених шахтних металевих рамних копрів, що споруджуються з елементів коробчатого профілю
Спеціальність 05.15.04 – “Шахтне та підземне будівництво”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в лабораторії експлуатації, ремонту і захисту від корозії копрових і поверхневих споруд шахт ВАТ “Науково-дослідний інститут гірничої механіки ім. М.М.Федорова” (м. Донецьк) та на кафедрі будівництва і геомеханіки Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Шашенко Олександр Миколайович,
завідувач кафедри будівництва і геомеханіки Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Бабіюк Геннадій Васильович,
професор кафедри будівельної геотехнології і гірничих споруд Донбаського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ)
кандидат технічних наук, доцент
Бровко Дмитро Вікторович,
доцент кафедри будівельних геотехнологій Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України
Провідна установа: | Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра будівництва шахт та підземних споруд
Захист дисертації відбудеться “ 22 ” червня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.04 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (49005, м. Дніпропетровськ. просп. К.Маркса. 19).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49005, м. Дніпропетровськ. просп. К.Маркса. 19).
Автореферат розісланий “ 17 ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Солодянкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсифікація видобутку вугілля на шахтах України, що передбачена програмою розвитку вугільної промисловості до 2010 року, пов'язана зі збільшенням навантаження на устаткування і споруди шахтних стаціонарних установок, більшість з яких в даний час відпрацювала свій нормативний термін. За результатами експертної оцінки технічного стану металевих копрових споруд на діючих вугільних підприємствах 50 % копрів, які відпрацювали 40 і більше років, потребують виконання ремонтно-відновлювальних робіт, а близько 30 % - дорогої заміни.
Розробка конструкцій високоміцних й високонавантажених металевих копрів пов'язана також з необхідністю поглиблення стволів, заміною підіймальних машин на більш продуктивні, з розробкою нових сучасних схем підйому і т.і. У зв'язку з цим встановлення закономірностей зміни міцності копрів з елементів коробчатих профілів в умовах підвищених статичних і динамічних навантажень і вдосконалення на цій підставі їх конструкцій є актуальною науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації пов'язана з науковим напрямом роботи лабораторії експлуатації, ремонту і захисту від корозії копрових і поверхневих споруд шахт Науково-дослідного інституту гірничої механіки ім. М.М.Федорова: в рамках головної теми “Програма підвищення безпеки праці на вугільних шахтах” виконується робота № 07150402010 “Розробка й забезпечення застосування методики оцінки працездатності металевих конструкцій шахтних копрів за результатами обстеження та випробування їх динамічних навантажень”.
Мета дослідження – створити нову науково обґрунтовану типову конструкцію металевих рамних копрів з коробчатих профілів шляхом вибору раціональних параметрів їх конструктивних елементів і зниження динамічних навантажень при зовнішній дії, що забезпечують надійну і безпечну роботу шахтного підіймального комплексу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів динамічно навантажених шахтних металевих рамних копрів, що споруджуються з елементів коробчатого профілю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок