Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,16 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Калініченко Олександр Петрович
УДК 656.13
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ВАНТАЖНИХ
АВТОМОБІЛІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ
05.22.01 - транспортні системи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України
.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Доля Віктор Костянтинович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри транспортних систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Панішев Анатолій Васильович, Житомирський інженерно-технологічний інститут, завідувач кафедри інформатики та комп’ютерного моделювання;
кандидат технічних наук, Запара Віктор Мефодійович, Українська державна академія залізничного транспорту, доцент кафедри управління вантажною та комерційною роботою.
Провідна установа:
Національний транспортний університет, кафедра транспортних систем та маркетингу, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “_16_”__травня_______2003 року о __14______ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.03 у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002 м. Харків, вул. Петровського, 25. Тел (0572) 43-30-65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного
автомобільно-дорожнього університету за адресою 61002 м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “_12___” ____квітня____________ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Смирнов О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійне підвищення вимог до перевезень вантажів, зокрема, підвищення вимог до збереження вантажу і часу його доставки, обсяги замовлень для автотранспортних підприємств, що практично щодня змінюються, постійна зміна клієнтів - усі ці і ряд інших факторів визначають важливість рішення задач планування й керування вантажними автомобільними перевезеннями саме на оперативному рівні.
Сучасна концепція забезпечення процесу доставки вантажів в економічно розвинутих країнах ґрунтується на логістичному підході, що розглядає систему постачання товарів комплексно, з розгляданням не тільки транспортної складової, але й усіх витрат і тимчасових факторів процесу доставки продукції до кінцевого споживача.
Застосування логістичних принципів при організації нових схем і методів організації транспортного процесу вимагають чіткої взаємодії всіх учасників транспортного процесу. Досягнення даної мети можливо при організації роботи вантажних автомобілів і вантажно-розвантажувальних пунктів по раціонально складених графіках спільної роботи.
Складання графіків спільної роботи вантажних автомобілів і вантажно-розвантажувальних пунктів є однією з найважливіших задач на етапі оперативного планування перевезень. Часова і просторова непогодженість виконання транспортних операцій призводить до непродуктивних простоїв рухомого складу в очікуванні вантажно-розвантажувальних робіт, непродуктивним простоям вантажно-розвантажувальних засобів в очікуванні автомобілів, до несвоєчасної доставки вантажів одержувачам і, як наслідок, зниженню ефективності всього транспортного комплексу в цілому.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до “Цільової комплексної програми розвитку транспортного комплексу України” (Транспорт) прийнятої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.07.93 р. № 551 – Р.
Мета і задачі дослідження. Метою даного дослідження є рішення наукової задачі підвищення ефективності спільної роботи вантажних автомобілів і вантажно-розвантажувальних засобів, шляхом розробки і впровадження раціональних графіків спільної роботи вантажних автомобілів і вантажно-розвантажувальних засобів. Розроблені графіки дозволять найбільш повно реалізувати резерви підвищення ефективності автотранспортного процесу за рахунок зниження втрат від непродуктивних простоїв транспортного комплексу і зниження трудомісткості виконання робіт при оперативному змінно-добовому плануванні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок