Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТРАФІКУ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ

МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТРАФІКУ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ

Назва:
МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТРАФІКУ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
ДРОБОТ Ольга Анатоліївна
УДК 621.391
МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТРАФІКУ
У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ
Спеціальність: 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України.
Науковий керівник: доктор технічних наук
ЛЕМЕШКО Олександр Віталійович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, доцент кафедри бойового застосування вузлів зв'язку та радіотехнічного забезпечення і бортових радіоелектронних комплексів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
АРТЕМЕНКО Євген Андрійович,
Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри "Транспортний зв'язок";
кандидат технічних наук, доцент
РУБАН Ігор Вікторович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, начальник кафедри математичного та програмного забезпечення автоматизованих систем управління.
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут зв’язку, відділ "Системні рішення та нові технології", Державний департамент з питань зв’язку та інформатизації, м. Київ.
Захист відбудеться "_6__" ___червня___ 2007 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий " 3 " травня___ 2007 року.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук В.М. Безрук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність сучасних мультисервісних телекомунікаційних мереж (ТКМ), що тісно пов'язана з наданням послуг гарантованої якості, багато в чому визначається складом і результативністю розв’язання задач мережного управління. Особливо це виявляється в умовах обмеженості мережних ресурсів. У подібних умовах особлива увага щодо забезпечення заданих показників якості обслуговування у рамках сучасних і перспективних систем мережного управління приділяється засобам маршрутизації, розподілу канальних і буферних ресурсів.
Перспективні моделі й методи забезпечення якості обслуговування (Quality of Service, QoS) інформаційного трафіку (ІТ) мають гарантувати необхідний рівень сервісу, враховувати характеристики трафіків, а також розширити перелік структурно-функціональних мережних параметрів, за якими здійснюється адаптація щодо зміни умов функціонування ТКМ. Одним з досить конструктивних є підхід щодо забезпечення гарантій QoS, який ґрунтується на забезпеченні погодженого розв’язання задач маршрутизації й розподілу мережних ресурсів у рамках потокових математичних моделей ТКМ. Використання потокових моделей з їхньою тензорною інтерпретацією дозволяє забезпечити цілісний математичний опис ТКМ як складної організаційно-технічної системи з реалізацією широкого переліку вимог щодо гарантованої якості обслуговування та балансування навантаження, висунутих у ході реалізації перспективних концепцій і технологій мережного управління Active Network (AN), Traffic Engineering (TE), MultiPath Routing, QoS-based Routing та Load-Balanced Routing.
У зв'язку з цим тематика дисертаційної роботи, яка присвячена вдосконаленню засобів забезпечення гарантованої якості обслуговування інформаційного трафіку в умовах погодженої реалізації багатошляхової стратегії маршрутизації й динамічного розподілу канальних ресурсів шляхом розробки відповідних математичних моделей і методу для підвищення продуктивності системи в цілому, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційні дослідження були тісно пов’язані з виконанням основних положень „Національної програми інформатизації України”, „Концепції розвитку зв’язку України до 2010 року”, „Концепції конвергенції телефонних мереж та мереж з пакетною комутацією в Україні”, зокрема, науково-дослідних робіт (НДР) з шифрами "Кара-Даг", "Модель-2", "Бджола", "Інтеграція", виконавцем яких в Харківському університеті Повітряних Сил (ХУ ПС) була здобувач.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТРАФІКУ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок