Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ

Загрузка...

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ / сторінка 11

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,46 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Такий облік дасть можливість правильно кваліфікувати дії особи, яка вчинила проступок повторно протягом року з дня виконання постанови про накладення стягнення.
7. З метою забезпечення повного виконання постанов про накладення штрафу доцільно доповнити чинний КпАП ст. 3101 “Наслідки ухилення від виконання постанов про накладення штрафу або неможливості її примусового виконання”.
8. Слід розширити, шляхом внесення змін до Закону України “Про звернення громадян”, коло осіб, які можуть розглядати звернення і підписувати відповіді про результати їх розгляду. Пропонується ч. 3 ст. 15 зазначеного Закону викласти в такій редакції: “Відповідь за результатами розгляду звернення дається органом чи посадовою особою, яка отримала це звернення і до компетенції якої належить вирішення порушених питань. Відповідь підписується керівником органу або особою, яка виконує його обов’язки, або іншою особою, на ім’я якої подано заяву”.
9. Потребує змін Закон України “Про міліцію” у частині розширення повноважень працівників міліції щодо безперешкодного входження на земельні ділянки, в жилі та інші приміщення громадян. На думку автора, пп. “б” п. 15 ст. 11 зазначеного Закону необхідно викласти в такій редакції: “на земельні ділянки, в жилі та інші приміщення громадян у разі переслідування злочинця або припинення правопорушення, що загрожує життю і здоров’ю громадян або посягає на громадську безпеку”.
10. Обґрунтовано необхідність включення до санкцій статей, в яких передбачено стягнення у вигляді штрафу, альтернативних стягнень у зв’язку з тим, що особи, які притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, не завжди мають можливість сплатити штраф, або умисно ухиляються від виконання постанови. Для цього до КпАП слід внести зміни і передбачити, поряд із штрафом, інші стягнення.
11. Слід визначити в законі суб’єктів профілактичної діяльності, їх права та обов’язки, підстави застосування адміністративно-правових заходів, форми і методи зазначеної діяльності, порядок здійснення профілактичних заходів, інші питання попередження правопорушень.
12. Доцільно розширити повноваження дільничних інспекторів міліції щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення, надавши їм право приймати рішення у справах про проступки, передбачені ст.ст. 173, 176, 197-199 КпАП.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ АВТОРОМ ПРАЦЬ:
1. Тучак М.О. Деякі проблеми удосконалення законодавства, що регулює порядок розгляду звернень громадян // Вісник Університету внутрішніх справ. – 1999. – Вип. 9. – С. 279 – 281.
2. Тучак М.О. Деякі проблеми здійснення дільничними інспекторами міліції адміністративно-юрисдикційних повноважень // Вісник Університету внутрішніх справ. 2000 – Вип. 11. – С. 142 – 145.
3. Тучак М.О. Деякі проблеми виконання постанов про накладення адміністративних стягнень // Українське адміністративне право: актуальні проблеми реформування: Збірник наукових праць. – Суми: ВВП “Мрія-1” ЛТД: Ініціатива, 2000. – С. 255 – 256.
4. Тучак М.О. Форми адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції // Вісник Національного університету внутрішніх справ. 2001. Вип.16. – С. 138 – 143.
5. Комзюк А.Т., Тучак М.О. Здійснення дозвільної системи в Україні. – Харків, 1996. – 23 с.
А Н О Т А Ц І Ї
Тучак М.О. Адміністративно-правові основи діяльності дільничних інспекторів міліції. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право. – Національний університет внутрішніх справ, Україна, Харків, 2002.
Дисертацію присвячено аналізу сутності, змісту та порядку здійснення адміністративної діяльності дільничними інспекторами міліції в умовах забезпечення пріоритету прав і свобод громадян. Сформульовано загальнотеоретичні засади адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції: поняття, принципи, функції, форми та методи, розкрито їх зміст.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок