Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ / сторінка 7

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,46 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Проведений аналіз показав, що для забезпечення охорони правопорядку недостатньо удосконалити систему, організаційну структуру служби дільничних інспекторів міліції, необхідно також поліпшити саму практичну їх діяльність та нормативне забезпечення останньої. Основних напрямків удосконалення нормативного забезпечення виділено два: перший – це розробка і прийняття нових нормативних актів, в яких більш детально і чітко було б закріплено повноваження дільничних інспекторів міліції щодо застосування тих чи інших адміністративно-попереджувальних заходів та виконання постанов про накладення адміністративних стягнень; другий напрямок полягає у внесенні змін та доповнень до чинних нормативних актів з метою удосконалення їх норм.
Розділ ІІ “Організація діяльності дільничних інспекторів міліції” складається з п’яти підрозділів, присвячених дослідженню особливостей адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції як окремого структурного підрозділу органів внутрішніх справ.
У першому підрозділі “Форми адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції” здійснено аналіз поняття та видів форм адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції.
Під формами управлінської (адміністративної) діяльності дільничних інспекторів міліції розуміється адміністративно-наглядова, юрисдикційна, профілактична діяльність, і, в зв’язку з цим, прийняття індивідуальних актів, а також здійснення інших юридично значущих дій, з метою забезпечення охорони громадського порядку, безпеки та здійснення боротьби із злочинами та іншими правопорушеннями. Здійснена класифікація форм адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції за такими ознаками: характеру, змісту, правових наслідків, цілеспрямованістю, способу вираження. За змістом форми підрозділяються на: нормотворчу, правозастосовчу (регулятивну, управлінсько-розпорядчу), правоохоронну. За правовими наслідками - правові та не правові. За цілеспрямованістю (цілями використання) правозастосовчі (регулятивна й правоохоронна) форми адміністративної діяльності дільничного інспектора міліції підрозділяються на: внутрішні, зовнішні. За способом вираження правозастосовчі форми адміністративної діяльності (регулятивні і правоохоронні, внутрішні й зовнішні) підрозділяються на: письмові, усні, конклюдентні.
До не правових форм адміністративної діяльності міліції належать: форми вираження організаційних дій (вивчення, узагальнення позитивного досвіду роботи, навчання виконавців, інструктаж, нарада, надання практичної допомоги й ін.); форми вираження матеріально-технічних дій (підготовка довідок і звітів, діловодство і ін.).
У другому підрозділі “Методи адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції” визначаються сутність та види методів адміністративної діяльності, які застосовуються дільничними інспекторами міліції з метою забезпечення виконання покладених на них завдань та функцій.
В результаті аналізу характерних рис методів адміністративної діяльності дільничних інспекторів міліції зроблено ряд висновків: перш за все, зазначені методи виражають зв’язок суб’єкта адміністративної діяльності з її об’єктом; методи – це засоби здійснення керуючого впливу суб’єкта на об’єкт управління, вони є засобами впорядкування, організації процесів, що відбуваються у сфері адміністративної діяльності дільничного, прийомами, за допомогою яких досягається мета такої діяльності; методи становлять найбільш активний елемент в адміністративній діяльності міліції; мають альтернативний характер. Незалежно від змісту й спрямованості методам адміністративної діяльності властиві організаційна форма, під якою розуміється вид впливу, тобто управлінсько-розпорядчі приписи (наказ, вимога, дозвіл та ін.); характер впливу (безпосередній вплив, непрямий вплив за допомогою створення стимулюючих умов або обмежувальних умов); засіб впливу (одноособовий, колегіальний, колективний); термін впливу (короткострокові і довгострокові); наявність тактичного й стратегічного характеру.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок