Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в умовах ринкової економіки

управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в умовах ринкової економіки

Назва:
управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в умовах ринкової економіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,56 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВАТ “Український науково-дослідний інститут
авіаційної технології” (УкрНДІАТ)
сляднЄв олег всеволодович
УДК 658.5: 629.7.002
управління проектами створення модифікацій
пасажирських і транспортних літаків
в умовах ринкової економіки
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами
і розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

Київ-2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України і в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К. Антонова Міністерства промислової політики України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Король Володимир Миколайович,
АНТК “Антонов”,
Генеральний директор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Гайдачук Олександр Віталійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”,
проректор з НДР
кандидат технічних наук
Матвієнко Валерій Андрійович
ВАТ “Український науково-дослідний інститут
авіаційної технології” (УкрНДІАТ),
заступник директора

Провідна установа: Східноукраїнський Національний університет
ім. В. Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться 17 червня 2004 г. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.839.01 у ВАТ “УкрНДІАТ”, м. Київ, вул. Фрунзе, 19/21
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ВАТ “УкрНДІАТ”, м. Київ, вул. Фрунзе, 19/21
Автореферат розісланий 11 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Забашта В.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертації. Після розпаду СРСР та здобуття незалежності в Україні залишився замкнутий цикл виробництва вітчизняних пасажирських і транспортних літаків, який включає в себе як самого продуцента – АНТК “Антонов”, розробників двигунів (ЗМКБ “Прогрес”), так і сучасні серійні заводи (ХДАВП, “Авіант”, “Мотор-Січ” і постачальників комплектуючих виробів.
Тому авіабудування України, що входить в десятку держав, які виробляють авіаційну техніку (АТ), здатне займати видне місце на вітчизняному і зовнішньому ринках авіаційного бізнесу.
Однак слабка державна фінансова підтримка авіаційного бізнесу в його двоєдиних секторах виробництва АТ і ринку повітряних перевезень, а також повільні становлення і розвиток самого ринку в умовах перехідної економіки породжують різні нестабільні форми авіаційного бізнесу, які не сприяють у повній мірі розробці та управлінню проектами створення та експлуатації повітряних суден (ПС) на вітчизняних і зарубіжних повітряних лініях.
В цих умовах становлення авіаційного бізнесу важливу роль, як одна з економічно ефективних форм розвитку літакобудування, що суттєво стримує прогресуючу вартість літака, повинні відігравати модифікації базових ПС, які зарекомендували себе.
Відомо, що вартість розробки модифікації не перевищує 15…30% вартості розробки літака. У зв’язку з цим представляється актуальною, особливо у сучасних умовах стану авіаційного бізнесу в Україні і країнах СНД, задача всебічного дослідження теоретичних основ модифікації в методологічному, технічному, економічному, організаційно-управлінському аспектах і розробки, базуючись на сучасних можливостях інформаційних технологій і системному підході, методології управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в нестабільних умовах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. В основу дисертації покладено матеріали, які узагальнюють дослідження автора в рамках реалізації науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, державних і галузевих програм і бізнес проектів, що виконуються в АНТК “Антонов” у відповідності з постановами Кабінету міністрів України “Про заходи щодо розвитку авіаційної промисловості” №53 від 5.02.94 р.; “Про пріоритети на 2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в умовах ринкової економіки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок