Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВЕЛОСИПЕДИСТОК ВИСОКОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗМАГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

КОРЕКЦІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВЕЛОСИПЕДИСТОК ВИСОКОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗМАГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
КОРЕКЦІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВЕЛОСИПЕДИСТОК ВИСОКОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗМАГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,04 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ШПАК ТАМАРА ВАСИЛІВНА
УДК 796.7.071.5.
КОРЕКЦІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
ВЕЛОСИПЕДИСТОК ВИСОКОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗМАГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
24.00.01 — Олімпійський і професійний спорт
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
КИЇВ – 2004
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
у Державному науково-дослідному інституті фізичної культури і спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту
Науковий керівник:
кандидат педагогічних наук
Дяченко Володимир Федорович,
Київський національний лінгвістичний університет, доцент кафедри фізичного виховання і спорту
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Шахліна Лариса Ян-Генріхівна,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри спортивної медицини;
кандидат педагогічних наук, професор Канішевський Станіслав Михайлович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту.
Провідна
установа Харківська державна академія фізичної культури, кафедра циклічних видів спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Харків.
Захист відбудеться “12“ березня 2004 р. о “14 30” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К?26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “10“ лютого 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Коробейніков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз теорії та практики підготовки спортсменів високого класу, результати численних досліджень у галузі теорії та методики спортивного тренування, які проводилися за останні роки, дозволяють визначити основні напрями, які обумовлюють прогрес спорту у світі (Платонов В.М., 2001, 2002, Булатова М.М. 1999, Сахновський К.П. 2001 та ін.). Одним з найважливіших провідні вчені та фахівці спорту вважають удосконалення системи управління тренувальним процесом на основі об’єктивізації знань про структуру змагальної діяльності та підготовленості з урахуванням загальних закономірностей становлення спортивної майстерності у конкретному виді спорту та індивідуальних можливостей спортсменів. Під цим розуміють орієнтацію на групові й індивідуальні модельні характеристики змагальної діяльності та підготовленості, контроль та корекцію тренувального процесу (Колчинська А.З.?1986,?1998, Зациорський В.М. 1989, Міщенко В.С. 1994, Платонов В.М. 1997).
Аналіз свідчить, що при можливостях сучасної діагностичної і обчислювальної техніки цей напрям є одним із основних резервів удосконалення системи спортивного тренування і дозволяє створити необхідні умови для раціонального управління станом спортсмена і перебігом адаптаційних змін, що відповідають рівню підготовленості та запланованим спортивним результатам.
Реалізація цих напрямів під час підготовки велосипедисток високого класу головним чином пов’язана з індивідуалізацією тренувального процесу, особливо у річних циклах олімпійських макроциклів.
У науковій та методичній літературі значна увага приділена розв’язанню цих завдань у висококваліфікованих велосипедистів. Але для велосипедисток високого класу це питання залишається не достатньо вирішеним. Усі викладені факти обумовлюють актуальність дослідження показників модельних характеристик змагальної діяльності, управління процесом підготовки і доцільність їх подальшого вивчення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами НДР. Дисертаційна робота виконана згідно зі Зведеним планом НДР Держкомспорту України на 1998 – 2000 рр., у рамках теми 2.3.8 (№ держреєстрації 0199U000946). – “Особливості формування функціональної підготовленості спортсменів, які спеціалізуються у видах спорту з розвитком витривалості на різних етапах становлення спортивної майстерності” та Зведеного плану НДР у галузі фізичної культури і спорту на 2001–2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВЕЛОСИПЕДИСТОК ВИСОКОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗМАГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок