Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ ПОБУДОВИ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ СИСТЕМ

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ ПОБУДОВИ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ СИСТЕМ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ ПОБУДОВИ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,73 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет

Вакарчук Ігор Миколайович
УДК: 656.025.2
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ ПОБУДОВИ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Марунич Валерій Степанович,
Національний транспортний університет,
кафедра транспортного права, системного
аналізу і логістики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Маяк Микола Михайлович,
радник державного господарського об’єднання
“Концерн “Авіавійськремонт”,
Міністерства оборони України, м. Київ;
кандидат технічних наук
Христюк Микола Михайлович,
головний спеціаліст – експерт по транспорту,
“Київдержекспертиза”, м. Київ.
Провідна установа:
Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра транспортних систем і логістики, м. Харків.
Захист відбудеться 27.06.2006 року о 13-30 год., на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01. при Національному транспортному університеті за адресою: 252010, м. Київ - 10, вул. Су-во-рова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 25.05.2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.І. Мельниченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Згідно законів України “Про транспорт”, “Про автомобільний транспорт” мета державного управління в галузі транспорту – своєчасне, повне та якісне задоволення потреб населення і суспільного виробництва в перевезеннях.
Важливе місце в цьому належить приміському автобусному транспорту, який забезпечує зв’язок села з містом, безпо-серед-ньо впливає на розвиток аграрного комплексу, а також на організова-ний відпочинок трудящих, і нарешті, у разі порушення ритмічності роботи транспортного комплексу, відбивається на соціальній напрузі в суспільстві та суттєво позначається на продук-тивності праці.
Відомо, що потреба в приміських перевезеннях виникає у 95% населення України, а річний обсяг перевезень їх складає 35% від загаль-ного. Тому, удосконалення управління проектами та програмами побудови приміських автобусних систем набуває вирішаль-ного значення для тих сільських населених пунктів, в яких автобусний транспорт єдиний вид пересування, і частка яких становить понад 45% від кількості населених пунктів України.
Згідно Програми розвитку автобусного обслуговування населення у сільській місцевості на 2003-2007рр., яка затверджена розпорядженням Кабінету міністрів України № 754-р від 10.11.2003р. “Про забезпечення сільських населених пунктів регулярними автобусними сполученнями” (далі - програма “Сільський автобус”) покращення транспортного обслуговування населення це не лише вимога конституційних прав людини на пересування, важливий аспект розвитку внутрішнього ринку товарів і послуг, а і підняття транспортного обслуговування пасажирів до рівня чинних соціальних нормативів.
Сучасний розвиток приміських перевезень стримується недостатньою увагою, яка приділяється вивченню технологіям управління маршрутними системами (МС). Методи, моделі та алгоритми побудови приміських МС, як правило, спираються на розробки, які виконані в 70-80-і роки ХХ століття для міського і міжміського автотранспорту, а тому не повністю враховують особливості його експлуатації. Принципово суттєві відмінності в управлінні приміськими перевезеннями, в порівнянні з іншими видами автобусного сполучення, характеризуються закономірностями формування та управління пасажиропотоками, специфічністю техніко-експлуатаційних показників та вимог оперативного управління режимами роботи автобусів і їх водіїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ ПОБУДОВИ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок