Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОЛОГІЯ І ЛІТОЛОГІЯ вулканогенно-теригенноЇ ТОВЩІ ВЕРХНЬОГО альбУ балаклавсЬкоЇ УЛОГОВИНИ

ГЕОЛОГІЯ І ЛІТОЛОГІЯ вулканогенно-теригенноЇ ТОВЩІ ВЕРХНЬОГО альбУ балаклавсЬкоЇ УЛОГОВИНИ

Назва:
ГЕОЛОГІЯ І ЛІТОЛОГІЯ вулканогенно-теригенноЇ ТОВЩІ ВЕРХНЬОГО альбУ балаклавсЬкоЇ УЛОГОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,04 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ВІДДІЛЕННЯ МОРСЬКОЇ ГЕОЛОГІЇ І ОСАДОЧНОГО РУДОУТВОРЕННЯ ННПМ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
ЛИСЕНКО ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 552.5:552.313](477.9)
ГЕОЛОГІЯ І ЛІТОЛОГІЯ вулканогенно-теригенноЇ ТОВЩІ ВЕРХНЬОГО альбУ балаклавсЬкоЇ УЛОГОВИНИ
Спеціальність 04.00.21 – літологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Відділенні морської геології та осадового рудоутворення Національного науково-природничого музею НАН України
Науковий керівник: | Академік НАН України, доктор геолого-мінералогічних наук, професор
ШНЮКОВ ЄВГЕН ФЕДОРОВИЧ,
Відділення морської геології та осадового рудоутворення Національного науково-природничого музею НАН України, директор (м. Київ).
Офіційні опоненти: | Член-кор. Російської АН та НАН України, доктор геолого-мінералогічних наук, професор
КУЛІШ ЄВГЕН ОЛЕКСІЙОВИЧ,
Інститут геохімії навколишнього середовища НАН та МНС України, завідувач відділом (м. Київ).
Кандидат геолого-мінералогічних наук
ПАСИНКОВ АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
Кримське відділення Українського Державного Геологорозвідувального Інституту, завідувач сектором еколого-геологічних досліджень (м. Сімферополь)
Провідна установа: | Інститут геологічних наук Національної академії Наук України (м. Київ).
Захист відбудеться 18.04. 2006 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К.26.164.01 Відділення морської геології та осадового рудоутворення Національного науково-природничого музею НАН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. О. Гончара, 55-б, бібліотека.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту геологічних наук НАН України:
(Україна, 01601, м. Київ, вул. О. Гончара, 55-б).
Автореферат розіслано 16.03.2006 р.
Учений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
кандидат геолого-мінералогічних наук Рибак О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом у світі значно зріс інтерес палеогеографічних реконструкцій, який дозволяє відтворити історію розвитку окремих регіонів у певні геологічні епохи, дати прогнозну оцінку певних відкладів на ті чи інші корисні копалини. Палеогеографічні реконструкції та металогенічні прогнози опираються на дані детального вивчення геологічної будови, магматизму території та літології осадових утворень, зокрема. Відкриття у 1988 році підводного Ломоносівського масиву кристалічних гірських порід з ознаками рудної мінералізації і знахідки золота у вулканогенних теригенних відкладах альбського ярусу стало підставою для вивчення континентальної південно-західної частини кримського півострова і зокрема району Балаклави. Дисертаційна робота з геології теригенних і вулканогенних відкладів альбського ярусу південно-західного Криму вирішує питання про характер альбського вулканізму Балаклавського палеопідняття в акваторії Чорного моря і зв'язку його зі зруденінням.
Зв'язок з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційна робота виконана згідно тематичного плану науково-дослідних робіт по вивченню ресурсів Чорноморського басейну з метою забезпечення народного господарства України мінеральними ресурсами. Ця Постанова Кабінету Міністрів України включена в концепцію нарощування мінерально-сировинної бази, як основи стабілізації економіки України на період до 2010 р.
Фактичний матеріал. В основу роботи покладено фактичний матеріал польових спостережень і досліджень, що проводилися протягом 10 років, зокрема матеріал опробування та літологого-петрографічних досліджень вулканогенно-теригенних відкладів верхнього альбу Балаклавської улоговини. Автором опрацьовано численні фондові матеріали та літературні джерела стосовно тематики роботи, матеріали геолого-знімальних, геологорозвідувальних та пошукових робіт. Автором детально вивчено 18 розрізів по природних відслоненнях, а також керновий матеріал численних свердловин, що були пробурені у різні роки. Власноруч відібрано 720 зразків гірських порід, вивчено і проаналізовано 250 шліфів. Значна увага приділялася збору палеонтологічних залишків і відбору зразків на мікрофауністичні дослідження, дані вивчення яких використовувалися для уточнення стратиграфії і кореляції розрізів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ГЕОЛОГІЯ І ЛІТОЛОГІЯ вулканогенно-теригенноЇ ТОВЩІ ВЕРХНЬОГО альбУ балаклавсЬкоЇ УЛОГОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок