Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інформаційне забезпечення діяльності ПІДПРИЄМСТВА

Інформаційне забезпечення діяльності ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
Інформаційне забезпечення діяльності ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,02 KB
Завантажень:
529
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
смирнова вероніка володимирівна
УДК 658.115.6
Інформаційне забезпечення діяльності ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Інститут економіки промисловості НАН України, головний науковий співробітник відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Стрижак Олена Олегівна, Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, викладач кафедри економічної теорії (м. Харків).
Провідна установа – Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства (м. Донецьк).
Захист відбудеться 17 лютого 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 17 січня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах успішна реалізація цілей і завдань розвитку підприємства значною мірою залежить від ефективного використання його інформаційних ресурсів. Інформаційні ресурси є основою інформаційного забезпечення діяльності підприємства і визначають його стратегічний успіх. Передумови інформаційного забезпечення діяльності підприємства формуються під безпосереднім впливом чинників його зовнішнього та внутрішнього середовища та орієнтують підприємство на збільшення обсягів інформаційних ресурсів, що використовуються для управління.
Ефективність використання інформаційних ресурсів підприємства визначає результативність реалізації не тільки його поточних завдань, а й стратегічних цілей розвитку, що потребує принципово нових підходів до інформаційного забезпечення всієї діяльності. Підвищення рівня інформаційного забезпечення діяльності підприємства приводить до збільшення оперативності та адекватності процесу прийняття управлінських рішень, зростання показників ефективності діяльності підприємства, стабілізації його фінансового стану. Все це веде до посилення конкурентних позицій підприємства.
Інформаційне забезпечення діяльності підприємства залежить не тільки від наявності інформаційних ресурсів, а й від можливостей впровадження інформаційних інновацій, впорядкування інформаційних потоків підприємства, від вирішення проблем його ефективної інформаційної взаємодії з суб’єктами ринку. До теперішнього часу особливостям інформаційного забезпечення діяльності підприємства приділяється недостатня увага як у теоретичному, так і у практичному аспектах. Своєчасною стає необхідність подальшого вдосконалення принципів, форм і методів, розробки нових наукових підходів та практичних рекомендацій щодо інформаційного забезпечення діяльності підприємства. Це обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи та її практичну значущість для подальшого розвитку підприємств.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тематики держбюджетних науково-дослідних робіт. В межах виконання теми ДН-12-00 "Дослідження та формування механізму забезпечення стійкості великомасштабних економічних систем" (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, номер державної реєстрації 0100U006296, 2000-2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Інформаційне забезпечення діяльності ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок