Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД

СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД

Назва:
СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. М.І. ПИРОГОВА
УДК 618.33+618.36-037-08-084
РАКОВСЬКА НАТАЛЯ ІВАНІВНА
СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА СИСТЕМИ
МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД
14.01.01 – Акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова МОЗ України
 
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК - доктор медичних наук, професор Жук Світлана Іванівна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології №1.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ
- доктор медичних наук, професор Гайструк Анатолій Никифорович, завідувач кафедри акушерства і гінекології №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова МОЗ України.
- член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор, Маркін Леонід Борисович, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького МОЗ України;
ПРОВІДНА УСТАНОВА: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (м. Київ), кафедра акушерства і гінекології та репродуктології.
Захист відбудеться 21 вересня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .600.01 при Вінницькому національному університеті ім М.І. Пирогова (21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56).
Автореферат розісланий 21.08.2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради д. мед. н, доцент М.І. Покидько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток організму до народження є складний та тривалий процес запліднення яйцеклітини, утворення морули, імплантації та плацентації, ембріо- і фетогенеза до того стану, який дозволяє новонародженому вижити в новому екологічному оточенні. На сьогоднішній день отримано багато даних, що конкретизують материнсько-плацентарні і плацентарно-плодові взаємовідносини як при нормальному розвитку, так і в випадках відхилення від норми, які в сумі складають предмет перинатальної медицини (Венцковский Б.М., Жигулович В.Г., 1994; Маркін Л.Б., Венцківський Б.М., Вороній К.В., 1993).
Антенатальна охорона плода - одне з найбільш важливих напрямків сучасної перинатології. Перинатальна захворюванність та смертність залежать від стану здоров’я матері, плода, функції плаценти, перебігу та ведення вагітності, пологів, соціально-біологічних та інших факторів (Гайструк А.Н., Гайструк Н.А., 2002).
Патологічні зміни, які відбуваються при ПН, призводять до зменшення матково-плацентарного і фетоплацентарного кровотоку, зниження артеріального кровопостачання плаценти і плода, обмеження газообміну і метаболізму в фето-плацентарному комплексі, порушення процесів дозрівання плаценти, зниження синтезу і дисбалансу гормонів плаценти і їх попередників (Милованов А.П., 1999).
Всі ці зміни знижують компенсаторно-пристосувальні можливості системи мати-плацента-плід, сповільнюють ріст і розвиток плода, обумовлюють ускладнений перебіг вагітності і пологів. Більшість вчених розглядають плацентарну дисфункцію не як ізольовану патологію, a ПН яка складає симптомокомплекс при якому виникають морфофункціональні порушення в системі мати-плацента-плід (Демидов В.Н. с соавт., 1994; Зяблицев с соавт., 1995; Савельева Г.Н. с соавт., 1991; Радзинский В.Е., 1998).
І тому на теперішній час назріла нагальна необхідність вдосконалення лабораторної та функціональної діагностики стану системи мати-плацента-плід з оновленням принципів оцінки і інтерпретації отриманих даних.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота є фрагментом наукової тематики кафедри акушерства і гінекології №1 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова: “Клініко-математичні методи прогнозування , профілактики, лікування деяких видів акушерської і гінекологічної патології внаслідок дії факторів зовнішнього середовища і виробництва”, шифр теми 616-099:616,621-08К-97, № державної реєстрації 0195U023939.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок