Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРУЖНОЇ ПІДВІСКИ КОРПУСУ ПЛУГА

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРУЖНОЇ ПІДВІСКИ КОРПУСУ ПЛУГА

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРУЖНОЇ ПІДВІСКИ КОРПУСУ ПЛУГА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
Дюжаєв Володимир Петрович
УДК 631.312.32:001.57
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРУЖНОЇ ПІДВІСКИ КОРПУСУ ПЛУГА
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Рогач Юрій Петрович,
Таврійська державна агротехнічна академія, проректор з науково-педагогічної
роботи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент, Ковбаса Володимир Петрович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування та обладнання лісового комплексу;
кандидат технічних наук, доцент, Волик Борис Анатолійович, Дніпропетровський державний аграрний університет, кафедра сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Луганський національний аграрний університет,
Міністерства аграрної політики України, м. Луганськ.Захист відбудеться 20.04.07 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 в Таврійській державній агротехнічній академії за адресою: 72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, зал засідань вченої ради академії.
Автореферат розісланий 5 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор В.Т. Діордієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В технологічному процесі виробництва сільськогосподарських культур значне місце займають операції основного обробку ґрунту, які є найбільш енергомістськими. Тому зниження енерговитрат при обробку ґрунту плугом є важливою задачею. Досягнути цього можливо застосуванням вібраційних методів інтенсифікації технологічного процесу. Для цього різними авторами були розроблені і досліджені конструкції плугів з примусовою вібрацією, які зменшували тяговий опір ґрунтообробного знаряддя. Також були розроблені конструкції пружного закріплення робочих органів до рами, в результаті чого робочий орган здійснює коливання, що збуджуються нерівномірністю опору ґрунту.
В існуючих дослідженнях параметри пружних підвісок підбирались, як правило, експериментальними методами, що не давало можливості налагоджувати систему на оптимальний режим роботи на полях з різноманітною твердістю грунту. Тому дослідження, які спрямовані на розробку методів, методик і алгоритмів моделювання динаміки взаємодії корпусу плуга на пружній підвісці з ґрунтом, та оптимізації параметрів пружної підвіски з метою підвищення продуктивності ґрунтообробних знарядь, зниження енергетичних витрат, є актуальною задачею.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження виконувались в Таврійській державній агротехнічній академії відповідно до плану науково – дослідних робіт „Розробка наукових систем, технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України” (державний реєстраційний номер 0102U000678), які виконувались відповідно „Програми розвитку на Україні машинобудування і забезпечення сільськогосподарського виробництва машинами і обладнанням для комплексної механізації технологічних процесів у виробництві рослин”.
Мета і задачі дослідження. Мета дослідження – визначення раціональних параметрів пружної підвіски корпусу плуга, що забезпечує зниження енергомісткісті обробку грунту і високу якість технологічного процесу.
Для досягнення цієї мети поставлено наступні задачі дослідження:
1. Експериментально дослідити тяговий опір корпусу плуга, як вихідний показник динамічної системи „корпус плуга на пружній підвісці – грунт”.
2. Експериментально визначити опір грунту, як вхідну дію динамічної системи „корпус плуга на пружній підвісці – грунт”.
3. Виконати якісну ідентифікацію нелінійної коливальної системи „корпус плуга на пружній підвісці”.
4.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРУЖНОЇ ПІДВІСКИ КОРПУСУ ПЛУГА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок