Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДОБОРУ І РОЗПОДІЛУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДОБОРУ І РОЗПОДІЛУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДОБОРУ І РОЗПОДІЛУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Теличко Ганна Олександрівна
УДК 381.3
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДОБОРУ І РОЗПОДІЛУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
05.13.06 - Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Григор’єв Олександр Володимирович,
Донецький національний технічний університет,
доцент кафедри прикладної математики
і інформатики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Крулькевич Михайло Іванович,
Донецький національний університет,
професор кафедри інформаційних
систем управління
доктор технічних наук, професор
Нефьодов Леонід Іванович,
Харківський національний автомобільно-дорожній
університет, завідувач кафедри автоматизації та
комп'ютерно-інтегрованих технологій
Захист відбудеться „25” жовтня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.08 у Донецькому національному університеті за адресою: 83055, м. Донецьк, пр. Театральний, 13, корп. 4, ауд. 416.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, гол. корп.
Автореферат розісланий „21” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент _______________ Д. В. Шевцов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Удосконалення системи управління персоналом підприємств є однією з актуальних задач сучасного розвитку економіки України. Оптимізація системи формування, розподілу і використання персоналу для кожного підприємства, незалежно від форм власності, є питанням надзвичайно важливим. Вирішення цієї задачі диктується потребами підприємства в умовах ринкової конкуренції. Ефективність роботи підприємства досягається за рахунок використання оптимальної структури і складу трудових ресурсів. Пошук оптимальної структури і складу персоналу становить як теоретичну, так і практичну задачу. У зв'язку з цим підсилюється необхідність наукового обґрунтування методик управління добором і розподілом персоналу підприємства. Управління даними про сотні і тисячі робітників, проведення заходів щодо добору і розподілу персоналу, оцінки кваліфікації виробничого й управлінського складу, вимагає застосування нових інформаційних технологій, що дозволяють ефективно планувати і здійснювати управління кадрами підприємства. Науковою базою для дисертаційного дослідження стали роботи В.М. Глушкова, Д. Холланда, Д.О. Поспєлова, Е.Г. Петрова, М.І. Крулькевича, В.Є. Ходакова, Л.І. Нефьодова, В.М. Курейчика, Ю.О. Скобцова, Ю.Р. Валькмана, Г.К. Вороновського, Г.В. Щекина, А.І. Кочеткової, В.І. Малихіна та ін. Управління добором і розподілом персоналу не зводиться до ведення особистих справ робітників і збору відповідних даних. Для успішного розвитку підприємства необхідний сучасний підхід до добору персоналу, розробка системи розподілу робітників й оцінки їх діяльності. Потрібен регулярний аналіз з метою виявлення загальних тенденцій і раціонального використання отриманих результатів. Існуючі методи, моделі й автоматизовані системи управління персоналом не дозволяють у повному обсязі проводити комплексний аналіз ефективності роботи персоналу, пошуку оптимального розподілу робітників між роботами підприємства, оперативно приймати рішення щодо добору і розподілу робітників підприємства. Тому розробка методів, моделей та інформаційних технологій обробки інформації для підтримки прийняття рішення добору і розподілу персоналу підприємства є актуальною науково-прикладною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у рамках держбюджетної науково-дослідницької роботи Донецького національного технічного університету Н-13-2000 за темою „Алгоритмічне і програмне забезпечення високопродуктивних і інтелектуальних обчислювальних систем і мереж”, Н-39-2005 за темою „Методи та алгоритми організації обчислювальних процесів у високопродуктивних обчислювальних, інтелектуальних та моделюючих системах”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДОБОРУ І РОЗПОДІЛУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок