Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТА СИНТЕЗ МЕХАНІЗМУ ПРОКАЧКИ ВУШКОВИХ ГОЛОК ОСНОВОВ’ЯЗАЛЬНИХ МАШИН

УДОСКОНАЛЕННЯ ТА СИНТЕЗ МЕХАНІЗМУ ПРОКАЧКИ ВУШКОВИХ ГОЛОК ОСНОВОВ’ЯЗАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТА СИНТЕЗ МЕХАНІЗМУ ПРОКАЧКИ ВУШКОВИХ ГОЛОК ОСНОВОВ’ЯЗАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Удосконалення та синтез механізму прокачки вушкових голок основов'я
зальних машин


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ДВОРЖАК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 677.055
УДОСКОНАЛЕННЯ ТА СИНТЕЗ МЕХАНІЗМУ ПРОКАЧКИ
ВУШКОВИХ ГОЛОК ОСНОВОВ’ЯЗАЛЬНИХ МАШИН
05.05.10 – машини легкої промисловості
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Орловський Броніслав Вікентійович,
Київський національний університет технологій та дизайну,
завідувач кафедри машин легкої промисловості.
Офіційні опоненти: заслужений працівник народної освіти України,
доктор технічних наук, професор
Хомяк Олег Миколайович,
Київський національний університет технологій та дизайну,
завідувач кафедри інженерної механіки;
кандидат технічних наук, доцент
Смутко Світлана Валеріївна,
Хмельницький національний університет,
доцент кафедри машин та апаратів легкої промисловості.
Захист відбудеться 28.03. 2008 р. о ____10__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02 Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий 21.02. 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.П. Бухонька


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Тема дисертації пов’язана з основов’язальними машинами (далі ОВ-машини), в яких, як правило, використовуються матеріало- та металомісткі багатоланкові важільні механізми (БЛВ-механізми), що реалізують закон руху веденої ланки з вистоєм за цикл утворення одного петельного ряду.
Конструкція ОВ-машин відрізняється ключовим терміном – “багато...”, оскільки в робочому процесі петлетворення бере участь до 2500 голок, 2500 платин, 2500 вушкових голок в одній гребінці, котрі беруть участь в утворенні 2500 петель з 2500 ниток основи за цикл роботи ОВ-машини. Механізм в’язання таких машин містить багатоланкові важільні механізми, які працюють у трипаралельній схемі і тому такі ОВ-машини належать до особливого класу циклових в’язальних машин.
Значний внесок у розвиток проектування в’язальних машин зробили Далідович А. С., Гарбарук В. М., Сімін С. Х., Сердюк В. П., Піпа Б. Ф., Волощенко В. П., Хомяк О. М., Масленніков Ю. І., Труєвцев А. В. та ін. Удосконаленням ОВ-машин та нормалізацією робочого процесу в’язання займалися вчені МТІ ім. А. М. Косигіна, ВНДІТЕХМАШ, КТІЛП, КНУТД, ХНУ, заводу “Легмаш” (Білорусія), закордонних фірм Ліба, Карл Майєр, Текстайл Машинінг, Текстима та ін. Тут слід відмітити праці Мойсеєнка Ф. А., Окса Б. С., Цитовича І. Г, Кузнєцова Б. А., Сіміна С. Х., Щербаня В. Ю., Параски Г. Б. та ін.
Удосконалення механізмів ОВ-машин і зокрема механізму прокачки вушкових голок ОВ-машин як основної функціональної групи механізму в’язання з самого початку було спрямовано на синтез БЛВ-механізмів іноді з декількома ведучими ланками, теорія роботи яких вимагає реалізації закону руху з вистоєм. В окремих випадках зменшення кількості рухомих ланок в таких механізмах відбувалося завдяки використанню ланок з вищими кінематичними парами.
У документації на ОВ-машини закордонних фірм, які мають електронну адресу в Інтернет, у закордонних патентах по механізмам ОВ-машин та у сучасних закордонних ОВ-машинах, що експлуатуються на Україні, відсутні рекомендації з їхнього проектування. Тому удосконалення вже існуючих та розробка нових механізмів і функціональних груп ОВ-машин, а саме функціональних груп прокачки гребінок з вушковими голками, здатних забезпечувати закон руху з вистоєм, є актуальним завданням і представляє інтерес для трикотажної промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТА СИНТЕЗ МЕХАНІЗМУ ПРОКАЧКИ ВУШКОВИХ ГОЛОК ОСНОВОВ’ЯЗАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок