Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ БАГАТОКАМЕРНИХ ЩОКОВИХ ДРОБАРОК НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ БАГАТОКАМЕРНИХ ЩОКОВИХ ДРОБАРОК НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ БАГАТОКАМЕРНИХ ЩОКОВИХ ДРОБАРОК НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ПОЛОГОВИЧ Анатолій Іванович
УДК 621.926.6 (088.8)
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ
БАГАТОКАМЕРНИХ ЩОКОВИХ ДРОБАРОК НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
Спеціальність 05.05.06 — гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ
1999
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Національній гірничій академії України
Міністерства освіти України
Науковий керівник : | доктор технічних наук, академік АІН, професор
ФРАНЧУК Всеволод Петрович,
завідувач кафедри гірничих машин Національної гірничої академії України Міністерства освіти України
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ШТЕПА Валерій Петрович, доктор технічних наук, професор кафедри будівельних і шляхових машин Придніпровської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти України
кандидат технічних наук, доцент
Кириченко Віталій Іванович, доцент кафедри електропривода Національної гірничої академії України Міністерства освіти України
Провідна установа | Донецький державний технічний університет Міністерства освіти України, кафедра гірничих машин
Захист дисертації відбудеться 6 жовтня 1999 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.06 по захисту дисертацій при Національній гірничій академії України, (320027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національної гірничої академії України за адресою: 320027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, тел. 47-24-11)
Автореферат розісланий 5 вересня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук |
Анциферов О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією із найважливіших проблем, які стоять перед людством в сучасну годину, і в озираному майбутньому, з’являється паливно - енергетична. Тому створення ресурсозберігаючих технологій і конструкцій дробарок, знижуючих затрати на дрібнення і здрібнення матеріалів є завдання актуальне. Це підтверджує актуальність праць, зв’язаних з удо-сконаленням дробарок і необхідністю пошуку їх нових ефективних конструктивних схем.
Але цей процес супроводжується, як правило, змінюванням розмірів здрібнюючих органів дробарок і займаних ними виробничих площ. При цьому збільшення розмірів дробарок допустимо тільки до меж, обумовлених технологічністю конструкції, умовами їх виготування і експлуатації.
Тому одним із перспективних направлень удосконалення дробарок є створення багатокамерних дробарок з ярусним розміщенням одна під другою роздільними камерами дрібнення, дозволяючих змінювати розмір своєї продуктивності без змінювання розмірів їх здрібнюючих органів і займаних ними виробничих площ. У зв’язку з цим, слід відмітити, що відсутній експериментальний матеріал з дослідження поведінки їх здрібнюючих органів і здрібнючого матеріалу в їх здрібнюючих порожнинах. Крім того, слід відмітити, що серед методів збільшення ефективності роботи дробарок питання ущільнювання технологічного завантаження самою дробаркою в процесі находження його в здрібнюючі порожнечі не мають однозначної відповіді .
Тому обгрунтування параметрів і розробка конструкцій, зараховуваних до цієї групи машин, багатокамерних щокових дробарок неперервної дії, які відрізняються ярусним розміщенням одна під другою роздільними вібрацій-ними щоково-конусними камерами дрібнення із загальними для них вертикальними камерами завантаження і розвантаження є актуальною темою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Подана робота є частиною комплексних наукових досліджень, виконаних по темі “Розробка теоретичних основ процесів примусово-динамічного самоздрібнення матеріалів”, здійснених за планом “НДР НДіПКІ” при КГМІ (1990 р.) в рамках Постанови ДКНТ СРСР № 402 від 28.07.83 р.
Мета роботи полягає в обгрунтуванні параметрів і розробці конструкцій дробарок, які забезпечують підвищення продуктивності і ефективності їх роботи без збільшення розмірів їх здрібнюючих органів (ЗО) і займаних ними виробничих площ (ВП).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЙ БАГАТОКАМЕРНИХ ЩОКОВИХ ДРОБАРОК НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок