Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ДО ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ІНФЕКЦІЙНО-АЛЕРГІЧНУ БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ З УРАХУВАННЯМ КЛІНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ІМУНОЛОГІЧНОГО СТАТУСУ ТА МІКРОЕКОЛОГІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ.

ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ДО ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ІНФЕКЦІЙНО-АЛЕРГІЧНУ БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ З УРАХУВАННЯМ КЛІНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ІМУНОЛОГІЧНОГО СТАТУСУ ТА МІКРОЕКОЛОГІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ.

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ДО ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ІНФЕКЦІЙНО-АЛЕРГІЧНУ БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ З УРАХУВАННЯМ КЛІНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ІМУНОЛОГІЧНОГО СТАТУСУ ТА МІКРОЕКОЛОГІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,75 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ
КШЕМІНСЬКА МАРТА ВІКТОРІВНА
УДК: 616. 248: 616. 345 – 08. 87 + 616 – 097 ] – 07 – 08
ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ДО ОБСТЕЖЕННЯ ТА
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ІНФЕКЦІЙНО-АЛЕРГІЧНУ БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ З УРАХУВАННЯМ КЛІНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ІМУНОЛОГІЧНОГО СТАТУСУ
ТА МІКРОЕКОЛОГІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ.
14.03.08 – імунологія та алергологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Дисертація виконана в Буковинській державній медичній академії МОЗ України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
доктор медичних наук, професор СИДОРЧУК ІГОР ЙОСИПОВИЧ,
Буковинська державна медична академія, завідувач кафедри
клінічної імунології, алергології та ендокринології.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
доктор медичних наук, професор,
БЕРЕЖНА НІНЕЛЬ МИХАЙЛІВНА,
Інститут експериментальної патології, онкології
та радіобіології ім. Р.Е. Кавецького НАН України,
завідувач лабораторією імунології та алергології;
доктор медичних наук, професор,
член-кореспондент АМН України,
ЧЕРНУШЕНКО КАТЕРИНА ФЕДОРІВНА,
Інститут фтизіатрії і пульмонології
ім.Ф.Г. Яновського АМН України,
завідувач лабораторією імунології.
 
ПРОВІДНА УСТАНОВА: Луганський державний медичний університет МОЗ України, м. Луганськ.
Захист дисертації відбудеться 17.05.2002 року о 13-30 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.02 при Національному медичному університеті ім. академіка О.О. Богомольця ( 01023, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1, Центральна міська клінічна лікарня, аудиторія кафедри шкірних та венеричних хвороб ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НМНУ ім. акад. О.О.Богомольця
( м.Київ, пр. Перемоги, 34 А)
Автореферат розісланий 15.04.2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 26.003.02. __________________ СВИРИД С.Г. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Незважаючи на певні успіхи, досягнуті у вивченні патогенезу та лікуванні, спостерігається невпине зростання захворюваності та смертності на бронхіальну астму (БА), що є однією з найбільш складних сучасних проблем пульмонології, клінічної імунології та алергології. За результатами епідеміологічних обстежень у розвинутих країнах на БА страждає від 0,5% до 15% від усього дорослого населення ( А.Г. Чучалин, 1997; Ю.И. Фещенко, 2000 ). Відбуваються зміни в клінічній картині цього захворювання, все більшу питому вагу набувають важкі, тяжкокурабельні форми її перебігу, зростання числа гормонозалежних хворих на БА, летальності, інвалідизації хворих і частота поєднаної патології органів дихання та шлунково-кишкового тракту ( Быданов В.А., 1990; Н.И. Ильина, 1997 ).
Труднощі в лікуванні хворих на БА, зростання в Україні кількості пацієнтів з важким перебігом захворювання за останні роки часто пов'язані з відсутністю своєчасного виявлення хворих на етапі малих ознак захворювання, недостатністю комплексних підходів до обстеження – з вивченням не лише алергічного статусу, але й стану системного імунітету та наявної супутньої патології, а також з тим, що мало застосовується хронотерапевтичний підхід до лікування основних проявів захворювання і взагалі не застосовується в лікуванні супутніх проявів даної патології.
Актуальність теми. Висока медико-соціальна значимість проблеми БА, необхідність подальшого вивчення її патогенезу, оптимізації комплексних патогенетично обгрунтованих методів лікування та профілактики зумовлює інтерес до подальшого вивчення цієї проблеми. Більшість дослідників відносять БА до гетерогенного мультифакторного алергічного захворювання з полігеним типом успадкування, виникаючого в результаті сукупного впливу екзогенних і генетичних факторів, в основі якого, головним чином, лежать імунологічні механізми. Суть їх до цього часу залишається актуальним предметом досліджень (А.Г. Чучалин, 1997; Н.М. Бережная , 1997; К.Ф. Чернушенко, 1997).
Існуючі суперечності даних про стан імунітету у хворих на БА пояснюються нечітким диференційним підходом до того, чи це інфекційно-алергічна, чи атопічна бронхіальна астма.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ДО ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ІНФЕКЦІЙНО-АЛЕРГІЧНУ БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ З УРАХУВАННЯМ КЛІНІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ІМУНОЛОГІЧНОГО СТАТУСУ ТА МІКРОЕКОЛОГІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок