Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ГОСТРОГО ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ З ОЗНАКАМИ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ

КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ГОСТРОГО ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ З ОЗНАКАМИ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ

Назва:
КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ГОСТРОГО ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ З ОЗНАКАМИ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
КОНЮШЕВСЬКА АЛЛА АНАТОЛІЇВНА
УДК 616-053.2-07-08:616.61
КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ
КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ГОСТРОГО ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ
З ОЗНАКАМИ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ
14.01.10-педіатрія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті ім. М Горького МОЗ України
Науковий керівник доктор медичних наук, професор ДОРОФЄЄВА ГАЛИНА ДІОМИДІВНА,
Донецький державний медичний університет ім. М Горького МОЗ України
кафедра дитячих хвороб № 2
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Омельченко Людмила Іванівна
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
кер.відділення диференційної діагностики, профілактики та терапії захворювань
внутрішніх органів у дітей
доктор медичних наук, професорБагдасарова Інгрета Вартанівна
Інститут урології та нефрології АМН України зав. відділенням дитячої нефрології
Провідна установа - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра педіатрії № 2.
Захист дисертації відбудеться “18“ квітня 2000 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями "Педіатрія","Акушерство і гінекологія" при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльского, 8)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльского, 8)
Автореферат розісланий “ 16 “ березня 2000 р.
Вчений секретарь
спеціалізованої вченої ради Квашніна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Значна розповсюдженість гострого гломерулонефриту (ГГН) у дитячому віці, ріст захворюваності на сучасному етапі, схильність до прогресування і хронізації процесу, неоднозначність прогнозу потребують подальшого вивчення патогенезу захворювання та пошуку більш ефективних засобів патогенетичної терапії [Н.А. Коровина и соавт., 1996; Л.М. Старцева и соавт., 1997; М.С. Игнатова, 1998].
Відомо, що у патогенезі гломерулонефриту важливе місце належить мембранопатологічним процесам, які в великій мірі пов’язані з активацією перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) та змінами стану системи антиоксидантного захисту (АОЗ) організму [А. Ахматов, 1988; Н. Каримова, 1989; Н.А. Цяпа, 1990; M. Hultgvist et. al., 1997; T. Voshioka et. al., 1997]. Між тим до теперішнього часу стан ПОЛ і АОЗ у дітей з різними формами ГГН та вплив їх вікових особливостей на ці системи досліджені недостатньо. Потребують також вивчення частота і клінічний перебіг ГГН у дітей, які проживають у промисловому регіоні з антропогенним забрудненням, що негативно впливає на клітинні мембрани дитячого організму, в тому числі і ниркові, та на стан ПОЛ, систему АОЗ і може обтяжувати основне захворювання.
Індивідуальні особливості дитини, зокрема наявність стигм дисплазії сполучної тканини (ДСТ), які за сучасною уявою є клінічними проявленнями довготривалого негативного впливу навколишнього середовища на розвиток дитячого організму, також можуть визначати структуру, функцію клітинних мембран, стан ПОЛ і АОЗ, імунного статусу в дитячому організмі [В.М. Яковлев и соавт., 1994; Л.Ф. Богмат и соавт., 1997; В.А. Дмитряков, 1998; Г.Д. Дорофеева и соавт., 1998] і тим самим сприяти виникненню ГГН та патоморфозу його клінічних проявів. В той же час особливості перебігу ГГН у дітей з ДСТ практично не вивчені.
Недостатньо вивчена ефективність застосування антиоксидантів (вітаміну Е, есенціале) при лікуванні різних форм ГГН у дітей, зокрема не має даних про їх вплив на перебіг хвороби та стійкість отриманого терапевтичного ефекту.
Звязок теми з планом наукових робіт установи. Дисертація є фрагментом кафедральної науково-дослідної роботи “Синдроми дисплазії сполучної тканини у дітей, клініка, особливості адаптації, диспансерізація” (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ГОСТРОГО ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ З ОЗНАКАМИ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок