Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛІВ ВАНТАЖОПОТОКІВ ПРИ УДОСКОНАЛЕННІ МАРШРУТНИХ СПОСОБІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАСОВИХ ВАНТАЖІВ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ

ВИБІР РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛІВ ВАНТАЖОПОТОКІВ ПРИ УДОСКОНАЛЕННІ МАРШРУТНИХ СПОСОБІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАСОВИХ ВАНТАЖІВ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ

Назва:
ВИБІР РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛІВ ВАНТАЖОПОТОКІВ ПРИ УДОСКОНАЛЕННІ МАРШРУТНИХ СПОСОБІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАСОВИХ ВАНТАЖІВ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Аналітичний огляд робіт показав, що дослідження питань організації р
оботи виробничо-транспортних комплексів і оптимізація їх параметрів з
найшли відображення в роботах вчених: Смехова А


Харківська державна академія залізничного транспорту
Черниш Наталя Юріївна
УДК 656.225.073.437
ВИБІР РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛІВ
ВАНТАЖОПОТОКІВ ПРИ УДОСКОНАЛЕННІ МАРШРУТНИХ
СПОСОБІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАСОВИХ ВАНТАЖІВ
ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ
05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Нагорний Євген Васильович
професор кафедри "Транспортні системи", Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет
Офіційні опоненти:
Негрей Віктор Якович - доктор технічних наук, професор, перший проректор Білоруського державного університету транспорту;
Савенко Анатолій Семенович - кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри “Управління експлуатаційною роботою” Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту.
Провідна установа
Східноукраїнський національний університет, каф. транспортних технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться " 4 " жовтня 2001 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 у Харківській державній академії залізничного транспорту, за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту, за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий " 3 " вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________ Запара В. М.


Загальна характеристика роботи
У зв'язку з переходом на прямі договірні умови доставки вантажів з боку постачальників і споживачів змінюються вимоги до умов доставки, її кількісних і часових параметрів, що викликає необхідність вдосконалення системи організації вагонопотоків. Одним з найважливіших направлень вдосконалення системи організації вагонопотоків є відправницька маршрутизація, яка забезпечує прискорення доставки вантажів споживачам, більш ефективне використання маневрових засобів, скорочення простоїв вагонів на технічних станціях, в дорозі прямування.
Оскільки в сфері транспорту і виробництва задіяні великі людські і матеріальні ресурси і в тому числі рухомий склад, вантажно-розвантажувальні машини, складські споруди зі значними капіталовкладеннями, виникає необхідність підвищення ефективності використання оснащення виробниче-транспортних систем з метою зниження сумарних витрат на обробку вантажопотоків.
Актуальність теми. З ускладненням зв'язків між учасниками ринкового процесу підвищуються вимоги до продуктивності і якості роботи залізничного транспорту. В умовах транспортного ринку з боку вантажовласників критеріями оцінки якості роботи залізничного транспорту виступають доставка вантажу "точно в термін" і з мінімальними витратами. Організаційні форми і економічні методи комплексного управління вантажопотоком покликані максимально скоротити сукупні витрати на всіх стадіях зберігання і пересування вантажу.
Велике значення має вивільнення виробничих запасів сировини при доставці вантажу "точно в термін" оптимальними партіями. Для отримання оптимальних параметрів каналів вантажопотоків і зниження витрат на обробку вантажопотоків необхідні нові підходи до побудови і аналізу моделей, що описують функціонування виробниче-транспортних комплексів. Існуючі моделі не враховують в повній мірі інтереси кожного учасника виробниче-транспортного ланцюга руху вантажопотоків. Тому важливою проблемою стає вдосконалення маршрутних способів перевезення масових вантажів шляхом вибору раціональних параметрів каналів вантажопотоків, що обумовлює необхідність розробки нових моделей.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИБІР РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛІВ ВАНТАЖОПОТОКІВ ПРИ УДОСКОНАЛЕННІ МАРШРУТНИХ СПОСОБІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАСОВИХ ВАНТАЖІВ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок