Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,56 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.В. ДОКУЧАЄВА
БУТЕНКО ТЕТЯНА АНДРІЇВНА
УДК 631.15:63.001.8:339.1
ФОРМУВАННЯ РИНКУ
ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ
В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському національному аграрному університеті
ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Ульянченко Олександр Вікторович,
Харківський національний аграрний університет
ім. В. В. Докучаєва, професор кафедри
економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Кропивко Михайло Федорович,
завідувач відділу організації управління
ННЦ „Інститут аграрної економіки”
кандидат економічних наук, професор
Горкавий Володимир Кузьмич,
Харківський національний аграрний університет
ім. В. В. Докучаєва, завідувач кафедри статистики і
економічного аналізу
Провідна установа: Сумський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться 21 червня 2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст -1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, ауд. 213.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст 1”, навчальне містечко ХНАУ, корпус 1.
Автореферат розісланий “17” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з пріоритетних напрямів підвищення ефективності агробізнесу, рівня конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції на внутрішньому та світовому ринках є забезпечення стабільного інноваційного розвитку галузі. Система інформаційно-консультаційного обслуговування, з‘єднуючи науку, освіту і виробництво, виступає каталізатором інноваційного розвитку аграрного сектора економіки, сприяє поширенню знань і є необхідною в умовах ринку.
Дослідженню теоретичних та прикладних аспектів організації і функціонування системи з надання інформаційно-консультаційних послуг аграріям на національному та регіональному рівнях з використанням сучасних інформаційних технологій присвячені праці таких вітчизняних та зарубіжних вчених, як П.Т. Саблук, М.Ф. Кропивко, В.В. Дерлеменко, І.М. Криворучко, Б.К. Скирта, В.П. Ситник, С.О. Тивончук, О.М. Бородіна, Т.П. Кальна-Дубінюк, М.І. Лобанов, Р.М. Шмідт, П.М. Музика, В.М. Кошелєв, В.В. Козлов, Г.В. Жаворонкова, В.К. Горкавий, О.В. Ульянченко, А. Ван ден Бан та ін.
Разом з тим, не всі аспекти цієї багатопланової проблеми достатньо досліджені, особливо в ринкових умовах. Це стосується питань розгляду інформаційно-консультаційних, науково-впроваджувальних та освітніх послуг як товару і, відповідно до цього, формування ринку цих послуг, визначення ролі і місця на цьому ринку закладів науки та освіти.
Дослідження з цієї проблеми потребують подальшого наукового обґрунтування і практичного впровадження, що обумовило вибір теми дисертаційного дослідження та його актуальність.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася як складова частина науково-дослідної теми кафедри економічної кібернетики ХНАУ ім. В.В. Докучаєва “Розробка пропозицій щодо механізму підвищення ефективності управління агроресурсами в умовах реформування відносин власності та форм господарювання” (номер державної реєстрації 0102U004401) по розділу „Формування регіонального ринку інформаційно-консультаційних послуг в аграрному секторі економіки” (номер державної реєстрації 0104U005741).
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок