Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Небезпечні внутрішні перенапруги на елементах комбінованої ізоляції (умови виникнення та заходи обмеження на прикладі ТН типу НОМ-10)

Небезпечні внутрішні перенапруги на елементах комбінованої ізоляції (умови виникнення та заходи обмеження на прикладі ТН типу НОМ-10)

Назва:
Небезпечні внутрішні перенапруги на елементах комбінованої ізоляції (умови виникнення та заходи обмеження на прикладі ТН типу НОМ-10)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,07 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”
Бубряк Анатолій Ернестович
УДК 621.3.013.62
621.314.21
621.314.222.8
Небезпечні внутрішні перенапруги на елементах комбінованої ізоляції
(умови виникнення та заходи обмеження на прикладі ТН типу НОМ-10)
Спеціальність: 05.09.13 – Техніка сильних електричних та магнітних полів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства Національного університету „Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Никонець Леонід Олексійович,
Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Бржезицький Володимир Олександрович,
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри техніки та електрофізики високих напруг
кандидат технічних наук, доцент
Дергільов Михайло Павлович
Донецький національний технічний університет, доцент кафедри електричних станцій
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківський політехнічний
інститут”, кафедра електроізоляційної та кабельної техніки
Захист відбудеться „21травня 2007 р. о 15 годині 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .002.06 Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги 37, корп. 20, ауд. 3, тел. 241-76-62.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розіслано „12квітня 2007 р. |
Учений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент
В.О. Шостак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність підвищення експлуатаційної надійності вимірювальних трансформаторів напруги (ТН) вимагає поглибленого вивчення реальних умов їх роботи і, зокрема, усіх видів навантажень на ізоляцію. Природне старіння ізоляції, недостатні об’єми робіт з реконструкції станцій та підстанцій, що спостерігається впродовж останніх років, і неефективність системи профілактичних випробувань робить проблему підвищення експлуатаційної надійності обладнання особливо актуальною. Це в свою чергу вимагає досліджень перехідних процесів та перенапруг в електромережі, що можливо якісно зробити при мінімальних витратах лише за допомогою комп’ютерного моделювання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика дисертаційної роботи відповідає напрямку наукових досліджень Національного університету „Львівська політехніка”, який затверджено Вченою Радою Національного університету „Львівська політехніка”, протокол №14 від 28 січня 2003 р.: „Ресурсозберігаючі технології та інтелектуальні системи керування в енергозабезпеченні об’єктів економічної діяльності”, а саме розділ „Математичне моделювання, автоматизоване проектування та розробка електромеханічних перетворювачів та систем керування ними. Розробка методів і засобів неруйнівного контролю та технічної діагностики електричних машин, трансформаторів і апаратів”. Отримані результати лягли в основу держбюджетної роботи „Режими роботи ізоляції трансформатора напруги в електричній мережі”, номер державної реєстрації 0106U004707.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є визначення умов виникнення небезпечних внутрішніх перенапруг і розробка заходів щодо їх обмеження.
Для її досягнення необхідно розв’язати такі задачі: встановити причини, що зумовлюють аварійність трансформаторів напруги під впливом внутрішніх перенапруг; розробити метод визначення електричних властивостей ізоляції на прикладі реального високовольтного трансформатора напруги; синтезувати математичну модель ізоляції ТН, що адекватно відтворює її електричні властивості; дослідити режими роботи ізоляції такого трансформатора за дії внутрішніх перенапруг в мережі 10 кВ; розробити метод підвищення надійності роботи трансформаторів напруги в електричних мережах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Небезпечні внутрішні перенапруги на елементах комбінованої ізоляції (умови виникнення та заходи обмеження на прикладі ТН типу НОМ-10)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок