Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ / сторінка 19

Назва:
ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,68 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 

В практиці загальної онкології магнітокерована терапія пух-лин ґрунтується на здатності феромагнітних частинок утримуватися однорідним магнітним полем в пухлині, проникати в її клітини, ядра, збуджуватись під впливом магнітного поля, взаємодіяти з білками і нуклеїновими кислотами. При цьому онко-клітини можуть гинути.
З метою розробки і використання нового метода феромагнітної терапії в комплексному лікуванні гліом головного мозку в Інституті нейрохірургії АМН України в клініці нейроонкології досліджено дію феромагнетиків на тканини пухлин, транспортованих під капсулу нирки мишей.
Вперше використано феромагнітні порошки, як нові препарати, для нейроон-кології. Експериментально встановлено протипухлинний ефект дії феромагнетиків на злоякісну гліому головного мозку (гальмування росту пухлин ~ 42 %, що підтверджено морфологічно).
Одержані нові дані свідчать про перспективність подальших досліджень з використанням феромагнетиків при комбінованих методах лікування злоякісних пухлин головного мозку.
Для досліджень, проведених в Інституті онкології АМН України, протипух-лин-ної дії в експериментах з кар-циномою Герена і саркомою 45 в умовах аплікаційного застосування і у вигляді імобілізованих на сорбент-плівці (гідратцелюлозна мембрана) препаратів, використано порошки феромагнетиків і компо-зиційні порошки залізо-платина (є акт впровадження).
Вперше розроблено нові препарати, експеримен-тальне використання яких при раку шкіри, дозволило встановити протипухлинний ефект як по гальмуванню росту пухлин (30-50 %), так і по тривалості життя тварин (збільшення в 2-2,5 рази).
Протипухлинний ефект дії феромагнетиків в експерименті було також досліджено при променевому враженні шкіри тварин шляхом локального опромінення його шкіряного покрову.
Вперше розроблено препарати для лікування променевих опіків шкіри. Розроблено різні модифікації аплікаційного застосування самих порошків феромагнетиків і залізо-платина, аплі-каційно імобілізованих на гідратцелюлозній мембрані препаратів і в умовах інтратуморального введення.
Встановлено протипухлинний ефект композиційних препаратів, до складу яких входять феромагнетики, як носії магнітних полів. Загоювання, епітелізація, відростання волосся на шкірі тварин прискорюється в 2-3 рази.
Таким чином, розроблено нові препарати на ос-нові феромагнетиків та його композицій з платиною і експериментально в Інституті онкології АМН України встанов-лено їх протипухлинну дію на деякі види пухлин. Показано, що їх ви-користання відкриває нові можливості і галузі практичного застосування в біології і медицині, зокрема, для комбінованого застосування з променевою та хіміотерапією (є акт впровадження).
Розроблені нові препарати біомедичного призначення на основі вперше одержаних нанорозмірних композиційних феромагнітних порошків та порошків на їх основі з металами-добавками (Ag, Pt, Au, Cu, Zn) наведено в табл.4 Таблиця 4
Нові препарати біомедичного призначення на основі нанорозмірних композиційних феромагнітних порошків та на їх основі з металами- добавками
№ п/п | ПРЕПАРАТ | ВИКОРИСТАННЯ
1 | Суспензії, які містяь феромагнітні порошки на основі:
- фізіологічного розчину;
- замінника крові;
- лікарських препаратів | Нейроонкологія
Онкологія
Хірургія
2 | Активований вуглецевий препарат (АВВМ ”Дніпро” МП) в комбінації з суспензіями и феромагнетиками | Хірургія
3 | Плівки-адсорбенти “Фероцель” в комбінації з феромагнетиками і металами-добавками | Аплікаційно-перев’язочні матеріали (гнійна хірургія)
4 | Мазь-емульсія “Магнолія”, модифікована феромагнітними порошками і металами-добавками | Гнійна хірургія
5 | Капсули (магнітні контейнери для направленого транспорту ліків). | Ендокринологія
висновки
1. Вирішена науково-технічна проблема синтезу нанорозмірних композиційних феромагнітних порошків в стабільному хімічно інертному стані і створення на їх основі нових ефективних препаратів біомедичного призначення. Вирішення цієї проблеми досягнуто розробкою фізико-хімічних принципів диспергування оксалатів металів і створенням способів дезактивації металевої поверхні порошків.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Реферат на тему: ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок