Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ / сторінка 4

Назва:
ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,68 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 

Практичне значення одержаних результатів. Вперше розроблено нові способи формування нанодисперсних частинок оксалатів металів та технологія одержання нанорозмірних феромагнітних порошків та композиційних порошків на основі заліза з сріблом, платиною, золотом, міддю та цинком корозійно стійких, не пірофорних, з гідрофільною поверхнею, які мають бактерицидні та бактеріостатичні властивості. Ці розробки захищені Патентами на винаходи України. Комплекс фізико-хімічних, фізичних та медико-біологічних властивостей феромагнітних порошків на практиці реалізується одночасно.
Одержано дані по широкому спектру медико-біологічних досліджень, зокрема, встановлено, що вони не шкідливі і можуть бути основою для створення препаратів лікувального призначення без використання алопатичних препаратів, нових препаратів те-рапевтичної дії.
Вперше на основі досліджень фізичних, фізико-хімічних та медико-біологічних властивостей нанорозмірних порошків феромагнетиків і механізму їх дії на біологічні системи створені нові препарати для медицини, які базуються на дії магнітних полів феромагнетиків та специфічною дією кожного окремо метала-добавки і визначено напрямки практичного їх застосування, а саме: хірургія, ендокринологія, онкологія, нейроонкологія, інші.
Проведені експериментальні дослідження дозволили створити нові препарати медичного призначення на основі нанорозмірних композиційних порошків феромагнетиків (без аналога) і провести їх випробування в ряді установ медичного профілю і впровадження (є акти впровадження). Вперше створено препарати „Фероцель”, „Магнолія”, вуглецево-графітний препарат АВВМ „Дніпро” МП – феромагнетик, магнітні суспензії, капсули (магнітний контейнер), магнітні плівки-мембрани, магнітні плівки-аплікації для практичного використання в хірургії, ендокринології, онкології та нейроонкології.
Представлені в роботі дослідження свідчать про перспективніс-ть подальшого вивчення розроблених препаратів, оскільки викорис-тання феромагнетиків та композиційних порошків на основі заліза зі сріблом, золотом, платиною, міддю і цинком відкривають принципово нові можливості та обла-сті їх практичного застосування в біології, медицині.
Особистий внесок автора полягає: в обґрунтуванні проблеми та постановці завдань роботи по вибору наукової концепції і розробці фізико-хімічних умов синтезу нанодисперсних частинок оксалатів металів з керованим комплексом фізико-хімічних та медико-біологічних властивостей і одночасним захистом поверхні їх частинок від окислення; проведенні всіх експериментальних досліджень по розробці нових способів формування нанорозмірних композиційних феромагнітних порошків та порошків на основі заліза зі сріблом, платиною, золотом, міддю та цинком; у вирішенні конкретних задач, науковому обґрунтуванні вибору об’єктів і методів дослідження, розробці методичних положень, регламентів, інструкції, технічних умов одержання порошків феромагнетиків, одержання нових препаратів на їх основі, інтерпретації, аналізі та узагальненні одержаних результатів, викладених в публікаціях, формулюванні положень та висновків, які виносяться на захист. Дослідження комплексу фізичних, деяких фізико-хімічних та медико-біологічних властивостей феромагнетиків і одержання нових препаратів на їх основі, інтерпретація практичних результатів біомедичного напрямку на всіх етапах виконані спільно у співавторстві і викладені в наукових звітах та публікаціях.
Апробація результатів дисертації. Результати дисертаційної роботи доповідались та обговорювались на ряді представницьких, у тому числі міжнародних, наукових конференцій. Серед них: Науково-технічна конференція "Проблеми технології магнітних елементів дис-кових накопичувачів інформації (Астрахань, 1989 р.), Міжнародна конференція "Зварні конструкції" (Київ, 1990 р.), XVII Всесоюзна конференція по порошковій металургії (Київ, 1991р.), Ювілейна на-укова конференція Київського державного інституту удосконалення лі-карів (Київ, 1993 р.), Ювілейна наукова конференція Київської ме-дичної Академії післядипломної освіти МОЗ України "Нові техноло-гії в хірургії" (Київ, 1997 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Реферат на тему: ФІЗИКО-ХІМІЧНІ УМОВИ СИНТЕЗУ НАНОКОМПОЗИЦІЙНИХ ФЕРОМАГНІТНИХ ПОРОШКІВ ДЛЯ БІОМЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок