Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ .

РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ .

Назва:
РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ .
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,18 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ДОВГОПОЛ Наталія Анатоліївна
УДК 658.1
РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ .
Спеціальність 08.06.01 – економіка підприємства і організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис .
Робота виконана на кафедрі управління та економіки виробництва Київського державного університету технологій та дизайну.
Науковий керівник : доктор технічних наук за спеціальністю економіка, організація управління і планування, професор Іспірян Георгій Павлович.
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор Шегда Анатолій Васильович завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки національного університету імені Тараса Шевченка, м.Київ.
кандидат економічних наук, доцент Федулова Ірина Валентинівна, Український державний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки, доцент кафедри менеджменту, м.Київ.
Провідна установа: Інститут економічного прогнозування НАН України, м.Київ.
Захист відбудеться “ 11 ” жовтня 2001р. о 14 .00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.058.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Українському державному університеті харчових технологій за адресою: 01033, Київ-33,МПС ,вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного університету харчових технологій за адресою: 01033, Київ-33,МПС ,вул.Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “ 7 “ вересня 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради, кандидат економічних наук,доцент Марченко В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність. Серед найважливіших проблем нинішнього соціально-економічного розвитку, у тому числі і в Україні, є недостатній рівень ефективності виробничо-господарської діяльності підприємств різних галузей промисловості, розмірів та форм власності. Найбільш вагомим чинником такого становища є низький рівень процесу управління ними, де, як стверджують вчені та фахівці-практики, знаходяться найбільш вагомі резерви вирішення відміченої проблеми.
Фундаментальною базою для вирішення проблеми підвищення якості управління певними системами є, перш за все, організаційна складова. Вона є найвагомішим чинником як у виробничій, так і в управляючій підсистемах того, чи іншого підприємства. Це обумовлено первинною роллю організаційної складової у створенні тих необхідних умов, у яких може достатньо якісно та ефективно здійснюватися сам процес. Це особливо стосується процесу управління, де предметом праці є управлінська інформація. Її визначальною особливістю є багатоелементність, динамізм та різноманітність. Без достатньо обгрунтованої та відповідно забезпеченої організаційної основи існує завжди загрозлива проблема різкого зниження вірогідності управлінської інформації. Це, в свою чергу, обумовлює неможливість прийняття достатньо якісних та ефективних рішень. Такою організаційною основою в системі управління є організаційна його структура.
Здійснення процесу побудови ситуаційно раціональних (оптимальних) організаційних структур управління підприємствами (ОСУ), перш за все, є в нинішній час актуальною практичною проблемою. Але, як показують результати досліджень, її практично без достатнього наукового обгрунтування вирішити неможливо. Це обумовлюється складністю проблеми, яка містить в собі як кількісні, так і чисто якісні складові, які не допускають якогось перебільшення їх формалізації. Основним чинником цього є людський фактор, який складає і основу, і серцевину такої системи як підприємство. Ось чому, особливо в останні десятиліття, ведуться широкі наукові дослідження багатьма вченими у напрямку успішного вирішення цієї складної проблеми, але яка потребує свого якісного вирішення.
Великий внесок у розвиток науки управління, і, зокрема, по розробці раціональних ОСУ, внесли такі вчені як: Афанас`єв В.Г., Байдюк І.Ф., Боголюбов І.Н., Валуєв Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ .

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок