Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ / сторінка 3

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Методи дослідження. Клінічні, клініко-психопатологічні, експериментально-психологічні методи, лабораторні (загальний аналіз крові, біохімічний - печінкові проби), інструментальні нейрофізіологічні методи (електроенцефалографія); також застосовано катамнестичний та статистичний методи.
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше проведено комплексне клініко-психопатологічне, експериментально-психологічне дослідження та його співставлення з електроенцефалографічними та лабораторними даними при резистентній епілепсії під час лікування традиційними схемами антиконвульсивної терапії та схемами терапії, що включають ламіктал.
Удосконалено схему призначення ламікталу для додаткової терапії фармакорезистентних хворих, які отримують антиепілептичні препарати, що активують ферменти печінки.
Вперше доведено доцільність попереднього зниження дози препаратів вальпроєвої кислоти хворим, яким з метою додаткового лікування призначається ламіктал, що зменшує ризик ускладнень під час лікування.
Вперше встановлено позитивну роль ламікталу для лікування нічних резистентних епілептичних припадків.
Вивчено спектр психотропної активності ламікталу, особливості психічних змін хворих на резистентну епілепсію під час лікування. Доведено, що ламіктал має позитивний вплив переважно на когнітивні здібності хворих на резистентну епілепсію. Вперше визначено, що цей вплив має церебропротекторну спрямованість, яка проявляється у психостимулюючих, ноотропних та мнемотропних ефектах. Вперше встановлено факт незалежності психотропних ефектів ламікталу від ступеня його протипароксизмального ефекту, а також роль ламікталу в зменшенні або припиненні прогредієнтності епілептичного процесу та покращенні соціального прогнозу у хворих на резистентну епілепсію.
Практичне значення одержаних результатів. Розроблено нову схему лікування резистентної епілепсії при додатковій терапії хворих, які отримують антиконвульсивні препарати, що активують ферменти печінки – з більш повільним дозуванням ламікталу. При додатковій терапії ламікталом хворих, які отримують препарати вальпроєвої кислоти, запропоновано проводити попереднє зменшення дози вальпроєвої кислоти. Удосконалення схем призначення ламікталу дозволяє знизити ризик можливих ускладнень під час лікування, що в свою чергу поліпшує якість життя хворих на епілепсію.
Запропоновано призначення ламікталу для лікування усіх видів резистентних припадків, асоційованих зі сном, та призначення ламікталу в усіх випадках епілепсії з інтелектуально-мнестичними розладами.
Результати дослідження впроваджено у практику роботи лікарів Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1, Валківської (Чернігівська область) психіатричної лікарні, Психонаркологічного медичного об'єднання Управління охорони здоров'я Київської обласної держадміністрації (смт. Глеваха), що підтверджено відповідними актами впровадження.
Особистий внесок здобувача. Автором особисто виконані комплексні клініко-психопатологічні, експериментально-психологічні дослідження та їх співставлення з електроенцефалографічними даними та лабораторними показниками. Самостійно досліджено психотропну дію ламікталу та доведено наявність у ламіктала власних (незалежних від антиконвульсивної дії) психотропних ефектів, спрямованих переважно на інтелектуально-мнестичну сферу. Автором особисто розроблено схеми дозування ламікталу при додатковій терапії хворих, які отримують антиконвульсанти, що активують ферменти печінки. При додатковій терапії ламікталом хворих, які отримують препарати вальпроєвої кислоти доведено доцільність попередньої корекції доз останніх для запобігання можливих побічних впливів під час комбінованої терапії. Досліджено ступінь ефективності ламікталу в залежності від часу виникнення припадків у циклі “сон - неспання”.
Особистий внесок у праці, які виконані у співавторстві, полягав у наступному: у статті 5, згідно зі списком праць, опублікованих за темою дисертації, автором самостійно викладено висновки щодо ролі ламікталу в лікуванні хворих на резистентну епілепсію з вторинно генералізованими припадками, поліморфними та нічними припадками; у статті 6 здобувачем самостійно досліджено зміни психічного стану хворих під час лікування ламікталом та зроблено висновки стосовно ролі ламікталу в покращенні стану хворих з депресивними розладами; у статті 8 автором здійснено відбір, клінічне обстеження, лікування хворих на резистентну епілепсію, узагальнення результатів лікування; у статті 10 автором здійснено узагальнення результатів лікування, аналіз відповідності змін у психічному стані хворих ступеню антиконвульсивного ефекту; у статті 13 автором здійснено відбір хворих на резистентну епілепсію з психічними розладами, оцінка антиконвульсивного ефекту ламікталу та змін у психічному статусі хворих; у статті 14 автором проведено оцінку антиконвульсивного ефекту ламіктала у хворих на резистентну епілепсію з деменцією; у статті 15 автором проведено відбір хворих на парціальну резистентну епілепсію з психічними розладами, узагальнення даних щодо антиконвульсивного ефекту; у статті 16 автором проведено аналіз ролі препаратів вальпроєвої кислоти і їх дози у походженні ускладнень під час додаткової терапії ламікталом хворих, які отримують вальпроєву кислоту; у статті 17 автором здійснено відбір та лікування хворих ламікталом, аналіз впливу ламікталу на психічний стан хворих.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок