Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
СОЦІАЛЬНОЇ І СУДОВОЇ ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ
МАРЄК Галина Леонідівна
УДК 616.853-08:615.1-036
ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ
14.01.16 – психіатрія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ –2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.
Науковий керівник: кандидат медичних наук, професор Кузнєцов Валерій Миколайович, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра психіатрії, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Булахова Лідія Олександрівна, Український НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, відділ медико- соціальної реабілітації дітей та підлітків з психічними та поведінковими розладами, провідний науковий співробітник;
доктор медичних наук, професор Голубков Олег Захарович, Запорізький державний медичний університет МОЗ України, кафедра психіатрії, наркології та медичної психології, завідувач кафедри.
Провідна установа:
Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського МОЗ України, м. Сімферополь.
Захист відбудеться 19.09.2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.620.01 при Українському науково-дослідному інституті соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе 103.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології за адресою 04080, м. Київ, вул. Фрунзе 103.
Автореферат розісланий 16.08.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к. мед. н. Гриневич Є. Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Епілепсія - медико-соціальна проблема, значення якої обумовлене в першу чергу великою розповсюдженістю захворювання (Brodie M. et al.,1997), багатогранністю клінічних проявів, які охоплюють не лише безліч епілептичних приступів, а і психічних порушень (Болдырев А.И., 1971, 1997, Максутова А., Фрешер В., 1998, Казаковцев Б.А., 1999, інші), тривалістю та прогредієнтністю більшості її форм, значним рівнем смертності (Cockerell O., Shorvon S., 1996, Brodie M. et al., 1997), соціальними наслідками (Болдырев А.И., 1997). Труднощі лікування епілепсії зокрема пов'язані з обмеженостями фармакотерапії. Селективна направленість дії основних антиконвульсантів зводиться у більшості препаратів до впливу на епілептичні припадки, як на основний прояв захворювання, а не на повний спектр патологічних, у тому числі - психопатологічних проявів епілептичного процесу. Погіршують прогноз також погана переносимість антиконвульсантів, наявність значної кількості побічних проявів під час лікування, у тому числі – у вигляді небажаного впливу більшості протисудомних препаратів на психічні функції, пізнавальні здібності, здібності до навчання.
Хронічна епілепсія здебільше є наслідком резистентності до лікування і закономірно призводить до психічної деградації. Кількість хворих на резистентну епілепсію, не зважаючи на досягнення останніх років по розширенню спектру антиепілептичних препаратів, сягає 30%. Це стало приводом до появи положення відносно “межі росту ефективності” сучасних препаратів (Hannah J., Brodie M., 1998) та відповідно до зосередженості на застосуванні препаратів з меншою кількістю побічних впливів та на дослідженнях, направлених на зменшення негативних наслідків лікування. При лікуванні резистентної епілепсії особливого значення набуває можливість впливу не тільки на напади, а і на психічний стан хворих з метою покращення їх психосоціального функціонування та відновлення. Тому ретельно вивчаються як протипароксизмальні, так і інші психотропні властивості антиепілептичних препаратів. Ламіктал – один з новітніх протиепілептичних препаратів, який відноситься до препаратів фенілтріазинового ряду.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОЇ ТЕРАПІЇ РЕЗИСТЕНТНОЇ ЕПІЛЕПСІЇ В ПСИХІАТРИЧНІЙ ПРАКТИЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок