Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РИНКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РИНКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РИНКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,54 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
БОЙКО Віктор Олексійович
УДК 351.72:336.774
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РИНКУ
КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ОДЕСА – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент
Мордвінов Олександр Григорович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут
державного та муніципального управління”,
завідувач кафедри державного управління та
адміністративного менеджменту.
Офіційні опоненти : доктор наук з державного управління, доцент
Біла Світлана Олексіївна,
Приазовський державний технічний університет,
завідувач кафедри економічної теорії;
кандидат економічних наук, доцент
Колодинський Сергій Борисович,
Одеський державний економічний університет, докторант кафедри організації планування
та регулювання економікою.
Провідна установа – Національний інститут стратегічних досліджень, відділ регіональної політики, м. Київ.
Захист відбудеться 17 грудня 2004 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ( 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий 16 листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М.Ананьєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З моменту проведення економічних реформ в Україні трансформувались відносини власності, кардинальним чином було змінено організаційні форми функціонування суб’єктів господарювання, була заново створена інституціональна основа ринкової економіки. Усе це сприяло диверсифікації фінансових джерел забезпечення роботи суб’єктів господарювання, пошуку нових механізмів й інструментів виявлення та застосування переваг ринкового господарювання, важливе місце серед яких належить кредитним послугам.
Розвиток ринку кредитних послуг в Україні відбувався на тлі тривалої кризи, що вкрай негативно позначилась на фінансовому стані підприємств і установ. Внаслідок цих негативних процесів у суб’єктів господарювання виник значний дефіцит власних обігових коштів, що призвело багатьох з них до неможливості нарощування обсягів виробництва продукції. Фонди накопичення і споживання мали тенденцію до неухильного скорочення і подальшого знецінення. Інвестиційна діяльність у виробничих сферах, через відсутність належних внутрішніх накопичень і довгострокових банківських кредитів, зводилась нанівець. Недосконала робота фінансових інститутів призводила до ще більшого погіршення стану товаровиробників, зниження їх кредитоспроможності.
Досвід багатьох країн світу довів, що в умовах браку достатньої ресурсної бази та джерел розвитку виробництва, обмеження інноваційної діяльності, відсутності фінансових можливостей придбання сучасної техніки та технологій і запровадження їх в практику виробництва, доцільним є застосування досить ефективного механізму формування різноманітних форм та методів кредитних послуг, центральне місце серед яких посідають лізинг і факторинг.
Лізинг є одним з видів підприємницької діяльності інвестиційного характеру, що здійснюється за допомогою специфічних господарських операцій, спрямованих на рух і використання основних фондів, в яких можуть бути задіяні суб’єкти національної економіки різних сфер і галузей економіки, форм власності, а також суб’єкти зарубіжних країн. До кола учасників лізингової діяльності належать підприємства, банки, фонди, лізингові компанії тощо, які можуть задовольнити свої, заздалегідь обговорені, матеріальні інтереси.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РИНКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок