Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ТРАНСФОРМУВАННЯ ВІДНОШЕНЬ ВЛАСНОСТІ І ІНФЛЯЦІЇ

МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ТРАНСФОРМУВАННЯ ВІДНОШЕНЬ ВЛАСНОСТІ І ІНФЛЯЦІЇ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ТРАНСФОРМУВАННЯ ВІДНОШЕНЬ ВЛАСНОСТІ І ІНФЛЯЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
ГОГОЛАДЗЕ Ніно Гурамівна
УДК 62-50, 519.86
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ТРАНСФОРМУВАННЯ ВІДНОШЕНЬ ВЛАСНОСТІ І ІНФЛЯЦІЇ
01.05.04. – "Системний аналіз і теорія оптимальних рішень"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в науковому відділі математичних методів системного аналізу Навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ").
Науковий керівник – | Доктор технічних наук, професор Бідюк Петро Іванович, Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при НТУУ "КПІ", провідний науковий співробітник відділу математичних методів системного аналізу.
Офіційні опоненти: |
Доктор технічних наук, професор Бакан Геннадій Михайлович, Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при НТУУ "КПІ", професор кафедри математичних методів системного аналізу;
Кандидат технічних наук Житецький Леонід Сергійович, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України, старший науковий співробітник.
Провідна установа – | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра математичних методів еколого-економічних досліджень.
Захист відбудеться " 21 " квітня 2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.03 при НТУУ "КПІ" за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус № 35, аудиторія №006.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" за адресою: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий " 21 " березня 2003 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.03
д.т.н., професор Новіков О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальше підвищення якості керування соціально-економічними процесами вимагає застосування сучасних методів системного аналізу, моделювання та оптимального керування. Це особливо стосується економіки перехідного періоду, для якої характерні наявності невизначеностей параметричного та структурного типу. Процеси економіки перехідного періоду розвиваються в умовах впливу різнорідних збурень, які призводять до погіршення показників на мікро- та макрорівні. На сьогоднішній день є багато досліджень та публікацій, присвячених моделюванню мікро- і макроекономічних процесів, а також спробам застосування до них методів оптимального оцінювання параметрів і станів, а також оптимального керування. Так, у роботах вітчизняних і закордонних авторів (Згуровський М.З., Ляшенко І.М., Панкратова Н.Д., Волошин О.Ф., Ларічев О.І., Олексюк О.С., Altez S.A., Bonczek R.H., Holsapple C.W., Sprague R.H. і багато ін.) розглядаються сучасні методи моделювання і керування економічними процесами та процесами менеджменту, методи побудови систем підтримки прийняття рішень (СППР) при керуванні та прогнозуванні соціально-економічних процесів. Зокрема, запропоновано математичні моделі інфляційних процесів у вигляді алгебраїчних і диференціальних рівнянь, а також деяких соціальних процесів у вигляді нейронних мереж. В фаховій літературі приводяться численні приклади використання різницевих рівнянь типу авторегресії, авторегресії з ковзним середнім та їх модифікації, що застосовуються, в основному, для короткострокового прогнозування. Разом з тим, необхідно зазначити, що багато досліджень закінчуються на теоретичному рівні. Тому актуальною є задача побудови таких математичних моделей, що були б придатні для практичного застосування. Використання таких моделей у системах підтримки прийняття рішень оптимізаційного типу дозволяє підвищувати якість рішень, що приймаються, завдяки застосуванню сучасних методів оптимального керування та прогнозування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ТРАНСФОРМУВАННЯ ВІДНОШЕНЬ ВЛАСНОСТІ І ІНФЛЯЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок