Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Економіко-організаційне забезпечення міського пасажирського транспорту як функції міста

Економіко-організаційне забезпечення міського пасажирського транспорту як функції міста

Назва:
Економіко-організаційне забезпечення міського пасажирського транспорту як функції міста
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,51 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Величко Вікторія Валеріївна
УДК 388.4
 
 
Економіко-організаційне забезпечення міського пасажирського транспорту як функції міста
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил і
регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків –2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства, Міністерства освіти і науки України (м. Харків)
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Юр'єва Тамара Петрівна,
Харківська державна академія міського господарства
Міністерства освіти і науки України (м. Харків),
завідуючий кафедрою економіки підприємств
міського господарства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Внукова Наталія Миколаївна,
Харківський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Харків),
професор кафедри фінансів
 
кандидат економічних наук,
Коротич Олена Борисівна,
Харківська державна академія залізничного транспорту
Міністерства освіти і науки України (м. Харків),
доцент кафедри менеджменту і маркетингу
Провідна установа - Інститут економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк)
Захист відбудеться "4" жовтня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.089.01, у Харківській державній академії міського господарства за адресою: 61002, м.Харків, вул.Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м.Харків, вул.Революції, 12.
Автореферат розісланий "4" вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лелюк Н.Є.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Транспорт зв’язує всі галузі економіки між собою, а також сферу виробництва зі сферою споживання і має всеосяжний характер, що створює найтісніший взаємозв'язок між розвитком транспорту та інших галузей економіки. Тому розв’язання усіх внутрішніх міжгалузевих проблем необхідно вести з урахуванням транспортних зв'язків, і, навпаки, проблеми, пов’язані з оптимізацією роботи транспорту, не можна розглядати поза їхніми зв'язками з організацією роботи у відповідних галузях. Концентрація і спеціалізація промисловості, необхідність освоєння нових джерел енергетичних ресурсів при безупинному зростанні обсягів пасажирських перевезень, пред'являють високі вимоги до транспорту і обумовлюють необхідність систематичного його розвитку і підвищення транспортної потужності.
Потреби міського населення в перевезеннях необхідно задовольняти шляхом визначення пріоритетів і раціональних сфер використання різних видів транспорту, впровадження його структурних змін у перевезеннях окремими його видами, зменшення витрат на транспортні послуги, а для цього, що особливо важливо в умовах обмежених ресурсів, більш ефективно використовувати і удосконалювати існуючі та впроваджувати нові організаційно-управлінські системи (планування, фінансування, управління).
Планування роботи різних видів міського пасажирського транспорту в містах України здійснюється на підставі діяльності окремих транспортних підприємств без вирішення питань організації їх взаємодії, що знижує якість транспортного обслуговування. Назріла необхідність створення загальної концепції удосконалення транспортної системи міст України.
За останні роки в містах України транспортна проблема значно загострилася, економічний стан підприємств міського пасажирського транспорту погіршився. Транспортні підприємства не мають ні чітко визначених джерел і механізмів фінансування їх діяльності, ні юридичних взаємовідносин із споживачами транспортних послуг. Розподіл відповідальності за роботу підприємств міського пасажирського транспорту між центральними, місцевими органами влади, а також різними комітетами і відомствами не узгоджується з організацією роботи транспорту та існуючою системою фінансування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Економіко-організаційне забезпечення міського пасажирського транспорту як функції міста

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок