Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ринок єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації

Ринок єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації

Назва:
Ринок єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Іваненко Ірина Анатоліївна
УДК 339.72:[336.763.3:336.747.6]
Ринок єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації
Спеціальність 08.00.02 – світове господарство і міжнародні
економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі міжнародної економіки Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Чернега Оксана Богданівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, професор кафедри міжнародних фінансів;
кандидат економічних наук, доцент Бударіна Наталя Олександрівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри міжнародної економіки.
Захист відбудеться «26» травня 2008 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.03 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий «22 » квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, доцент С.П. Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Глобалізація світового фінансового ринку, що характеризується посиленням фінансової взаємозалежності окремих держав світу, інтенсифікацією руху капіталів, відривом фінансових потоків від відтворювального процесу, прискореним розвитком ринку єврооблігацій, створює принципово нові умови для функціонування всіх економічних агентів світу. Особливого значення фінансова глобалізація набуває для тих країн-нетто-імпортерів капіталу, які знаходяться на етапі ринкових трансформацій і потребують значних фінансових ресурсів для інвестування у прискорене (інтенсивне) економічне зростання. Інтеграція країн із перехідною економікою до світового фінансового ринку значно розширює їх можливості щодо вибору місця, способу, масштабу й умов залучення капіталу, що є актуальним з огляду на обмежені можливості цих країн з акумулювання та розподілу коштів на внутрішніх фінансових ринках.
В умовах глобалізації одним із найбільших сегментів світового фінансового ринку є ринок єврооблігацій, який завдяки своїм численним перевагам, порівняно з іншими сегментами, розглядається як найпріоритетніше джерело фінансових ресурсів для країн із перехідною економікою. Процес імплементації країни в ринок єврооблігацій має враховувати основні детермінанти розвитку глобального фінансового середовища й бути максимально адаптованим до реалій національної економіки. Це вимагає детального теоретичного та практичного дослідження особливостей ринку єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації.
Істотний внесок у розвиток теорії фінансової глобалізації зробили такі зарубіжні вчені, як С.Вей, С.Долгов, В.Євстегнєєв, Б.Ейченгрін, В.Іноземцев, Гж. Колодко, М.Косе, А.Лаффер, Р.Манделл, М.Обстфельд, К.Рогофф, Ж.-М. Сі-роен, Дж. Сорос, Дж. Стигліц, А.Тейлор, М.Франкель, Дж. Хіпер, Ю.Шишков. Дослідженню ринку єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації присвячені наукові праці Г.Александера, А.Беліка, Дж. Бейлі, О.Блекуела, О.Буклемішева, М.Васильєва, Дж. Денієлса, М.Енга, О.Звонової, Д.Кідуела, С.Котелкіна, Ф.Ліса, С.Ляліна, Л.Мауера, Я.Міркіна, Д.Михайлова, М.Пебро, Ж.Перара, Р.Петерсона, Л.Радебі, В.Ромеша, А.Саркісянца, У.Шарпа тощо.
Проблемам інтеграції України до світового фінансового ринку, у тому числі до ринку єврооблігацій, присвячено праці таких вітчизняних науковців, як А.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Ринок єврооблігацій в умовах фінансової глобалізації

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок