Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ вихідних ПАРАМЕТРІВ НА РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ БУДІВЕЛЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ БУДІВНИЦТВА

ВПЛИВ вихідних ПАРАМЕТРІВ НА РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ БУДІВЕЛЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ БУДІВНИЦТВА

Назва:
ВПЛИВ вихідних ПАРАМЕТРІВ НА РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ БУДІВЕЛЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ БУДІВНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ОРТІС РОДРІГЕС САУЛЬ
УДК 624.04 : 69.059
ВПЛИВ вихідних ПАРАМЕТРІВ НА РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ БУДІВЕЛЬ
В СКЛАДНИХ УМОВАХ БУДІВНИЦТВА
Спеціальність 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі будівельних конструкцій Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
БАНАХ Віктор Аркадійович,
Запорізька державна інженерна академія, декан будівельного факультету, завідуючий кафедрою будівельних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор КУЛЯБКО Володимир Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ), професор кафедри металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент ДАВИДЕНКО Олександр Іванович, завідуючий кафедрою архітектури та будівельних конструкцій Донбаського гірничо-металургійного інституту (м. Алчевськ).
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ основ та фундаментів будівель і споруд у звичайних та складних інженерно-геологічних умовах, Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України м. Київ.
Захист відбудеться “ 19 ” червня 2003 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “ 12 ” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., проф. Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальною для більшості країн в області проектування і розрахунків будівельних об'єктів є проблема раціонального призначення розрахункових моделей будівель і споруд, адекватних реальним об'єктам будівництва, оцінка впливу параметрів, що враховуються, на зміну напружено-деформованого стану елементів будівель, а також відповідність отриманих результатів чисельних експериментів реальній картині розподілу напружень і деформацій в елементах будівель і споруд. Це стосується не тільки об'єктів, що будуються та проектуються, а й будівель і споруд, що експлуатуються в складних умовах, об'єктів, що підлягають реконструкції і капітальному ремонту.
У зв'язку з цим значно зросла актуальність розробки інженерних методів оцінки зміни напружено-деформованого стану будівель внаслідок дії силових і деформаційних впливів на об'єкт, методики визначення комплексу найбільш несприятливих впливів на будівлю і оцінка адекватності розрахункових моделей, що використовуються в розрахунках конструкцій будівель.
Оцінка впливу параметрів розрахунку на зміну напружено-деформованого стану несучих елементів будівель і споруд, розробка науково обґрунтованих методики і рекомендацій по спрощенню розрахункових моделей, що сприяє підвищенню надійності рішень, які приймаються, на стадіях проектування, експлуатації і реконструкції будівельних об'єктів, а також зниженню матеріальних витрат, обумовлює актуальність обраної теми роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в розвиток Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 05.05.1997 р. “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд і інженерних мереж”, а також Постанови Департаменту Розвитку і Будівництва Болівії № 1402/98 від лютого 1998 р. “Про стимулювання технічного розвитку і якості будівництва”.
Мета і задачі дослідження. Розробка універсальної інженерної методики оцінки напружено-деформованого стану будівель і споруд в складних умовах будівництва на основі аналізу параметрів, отриманих внаслідок розрахунків детальних просторових моделей так званих будівель-представників, які є характерними для кожного типового конструктивного класу будівель.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ВПЛИВ вихідних ПАРАМЕТРІВ НА РОЗРАХУНКОВІ МОДЕЛІ БУДІВЕЛЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ БУДІВНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок