Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БЕТОНІВ ЯК ГРУБОГЕТЕРОГЕННИХ МАТЕРІАЛІВ

ФОРМУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БЕТОНІВ ЯК ГРУБОГЕТЕРОГЕННИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БЕТОНІВ ЯК ГРУБОГЕТЕРОГЕННИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Кримська академія природоохоронного
та курортного будівництва
ДОРОФЄЄВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 666.94.017
ФОРМУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БЕТОНІВ
ЯК ГРУБОГЕТЕРОГЕННИХ МАТЕРІАЛІВ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
СІМФЕРОПОЛЬ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Вировий Валерій Миколайович, завідувач кафедри Виробництва будівельних виробів і конструкцій Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нікіфоров Олексій Петрович, ВАТ “Дніпропетровський науково-дослідний інститут будівельного виробництва”, перший заступник голови правління.
кандидат технічних наук, доцент
Шепляков Юрій Олександрович, Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва, доцент кафедри Технології будівельних конструкцій і матеріалів.
Провідна установа: Український Державний університет водного господарства та природокористування, кафедра технології будівельних виробів та матеріалознавства, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне.
Захист відбудеться 17.02.2004 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.01 у Кримській академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, навчальний корпус 2, зал засідань ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий 15.01.2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 52.079.01,
канд. техн. наук, доцент Рубель О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міцнісні і деформативні властивості та експлуатаційна надійність бетонів як грубогетерогенних матеріалів з поліструктурною організацією в значній мірі залежать від стану структурної неоднорідності типу “матричний матеріал (розчин, цементний камінь) – заповнювач”. У свою чергу стан цього типу неоднорідностей визначається взаємодією матричного матеріалу з поверхнею заповнювачів з утворенням внутрішньої поверхні розподілу (ВПР). ВПР утворюється одночасно з отриманням грубодисперсної системи і залежить від типу, кількості, розмірів та взаємного орієнтування заповнювачів. Твердіння матричного матеріалу супроводжується зміною його об’єму, яка проявляється на ВПР. Тому подальші перетворення ВПР обумовлюються рівнем адгезійно-когезійних сил зв’язку, який залежить від якісного і кількісного складів матеріалу матриці та градієнтів об’ємних деформацій, що визначаються геометричними параметрами системи (кількістю та орієнтуванням заповнювачів) Градієнти деформацій в тужавіючому матричному матеріалі призводять до розвитку та накопичення залишкових (початкових, технологічних, спадкових) деформацій та до порушення цілісності матричного матеріалу. Наявність в структурній неоднорідності “матриця – заповнювач” спадкових деформацій та технологічних тріщин визначають її стан та спроможність сприймати та перерозподіляти деформації, виникаючі під дією зовнішніх навантажень. У зв’язку з цим, важливою та актуальною слід вважати задачу керування процесами та явищами на границях розподілу з метою реалізації потенційних можливостей структурної неоднорідності типу “матриця – заповнювач”, що дозволить поліпшити міцнісні та деформативні характеристики бетонів як грубодисперсних систем.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наведені у дисертації дослідження теоретичного та прикладного характерів виконувалися відповідно до напрямку науково-дослідних робіт кафедри Виробництва будівельних виробів та конструкцій Одеської Державної академії будівництва та архітектури і відповідно до держбюджетних тем № 49 “Технологічна пошкодженість та її вплив на основні фізико-механічні властивості будівельних композитів” (1994-1996 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БЕТОНІВ ЯК ГРУБОГЕТЕРОГЕННИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок