Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У КУРСАНТІВ НАПВУ

ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У КУРСАНТІВ НАПВУ

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У КУРСАНТІВ НАПВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,94 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
АФАНАСЬЄВ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 159. 98: 355. 233
ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ
СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ
ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У КУРСАНТІВ НАПВУ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата психологічних наук
Здобувач Афанасьєв А.О.
Хмельницький - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник - доктор психологічних наук, професор Савчин Мирослав Васильович, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, завідувач кафедри психології.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор Москалець Віктор Петрович, Прикарпатський університет імені В. Стефаника, кафедра загальної та експериментальної психології, завідувач кафедри;
кандидат психологічних наук Потапчук Євген Михайлович, Національна академія Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького, кафедра педагогіки та психології, старший викладач.
Провідна організація – Військовий інститут при державному університеті «Львівська політехніка», кафедра технічних засобів інформації та культурно-просвітницької діяльності у військах.
Захист відбудеться « 31 » березня 2000 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70. 705. 02 на базі Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький – 3, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького.
Автореферат розісланий « 28 » лютого 2000 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук, доцент галімов а. в.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Соціально-економічні процеси, які відбуваються в Україні, суттєво впливають на забезпечення рівня її державної безпеки. Вони потребують нових підходів до розбудови Прикордонних військ. Зміни на кордонах, надання Прикордонним військам України статусу з координації дій державних структур на кордоні, зростання напруженості на ряді його ділянок, напружена боротьба з нелегальною міграцією, контрабандою, транснаціональне розповсюдження наркотичних речовин висувають підвищені вимоги до підготовки офіцерів-прикордонників у сучасних умовах.
Майбутні офіцери-прикордонники безпосередньо будуть організовувати охорону державного кордону, тому від їхньої військово-професійної відповідальності залежить якість виконання службово-бойових завдань частинами і підрозділами Прикордонних військ України. Якраз відповідальність зумовлює рівень реалізації особистістю військово-професійної діяльності, зокрема вона впливає на формування у прикордонників високих морально-психологічних якостей, почуття особистої відповідальності за надійну охорону та захист державного кордону Вітчизни, вірності конституційному обов’язку, військовій присязі, народові України, дисциплінованості, гідності, честі і гордості за належність до Прикордонних військ України, а також розвиток у воїнів гуманістичного світогляду, правової свідомості та особистих якостей, необхідних для військової служби й успішної діяльності в громадському житті після звільнення у запас.
Актуальність теми. Вивчення результатів службової діяльності офіцерів Прикордонних військ України свідчить про те, що основними їх труднощами, особливо молодих офіцерів, є проблеми, які пов’язані з психологічним становленням військово-професійної відповідальності у курсантів під час навчання у військово-навчальному закладі. Склад-на і су--пе-реч-лива соціально-економічна ситуація в Україні, вплив на її зброй-ні фор-мування дестабілізуючих факторів, посилення соціальної на-п-ру-ги у війсь-ковому сере-до-вищі, перехід на нові умови комплектування значно ус-клад-нюють завдання професійної підготовки майбутніх офіцерів-при-кор-дон-ни-ків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У КУРСАНТІВ НАПВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок