Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОСНОВНИХ ШКІЛ ПОЛЬЩІ (1980–2000 рр.)

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОСНОВНИХ ШКІЛ ПОЛЬЩІ (1980–2000 рр.)

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОСНОВНИХ ШКІЛ ПОЛЬЩІ (1980–2000 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,69 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Вільчковська Анастасія Едуардівна
УДК.372.878:373.5 (438)„1980–2000”
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ
МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ
ОСНОВНИХ ШКІЛ ПОЛЬЩІ
(1980–2000 рр.)
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті проблем виховання АПН України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, старший науковий
співробітник МАСОЛ Людмила Михайлівна,
Інститут проблем виховання АПН України,
провідний науковий співробітник
лабораторії естетичного виховання
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПАДАЛКА Галина Микитівна,
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, професор кафедри
фортепіанного мистецтва та художньої культури
Інституту мистецтв;
кандидат педагогічних наук, професор
КОМІСАРОВ Олег Вадимович,
Національна музична академія імені П.І.Чайковського,
завідувач кафедри музичної педагогіки та виховання
Провідна установа: Інститут педагогіки і психології професійної освіти
АПН України, відділ мистецької освіти, м. Київ
Захист відбудеться “19” березня 2004 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.001.16 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ33, вул. Володимирська, 60, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, ауд. 9).
Автореферат розісланий “8” лютого 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Безносюк О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Об’єктивні потреби сучасного стану розвитку продуктивних сил людства підштовхують європейські держави до співпраці, посилюють їх взаємозалежність, неминуче ведуть до економічної і культурної інтеграції.
В останні десятиліття посилюється тенденція до інтеграції західноєвропейських держав у сфері освіти. Керівництво Європейського союзу вважає, що розробка єдиної освітньої стратегії є обов’язковою умовою економічного об’єднання Європи і соціальної стабілізації країн ЄЕС. Йдеться про формування конкретного механізму інтеграції політики в даній сфері й, перш за все, про уніфікацію і стандартизацію національних систем освіти.
Серед основних напрямів роботи на шляху до досягнення якості освіти в різних країнах світу виділяються такі, як методологічна і теоретична переорієнтація школи на особистість учня; визначення базового рівня змісту загальної освіти, обов’язкової для всіх; створення сприятливих педагогічних умов для досягнення заданого рівня знань; активізації методів навчання; підвищення рівня професіоналізму вчителя. В центрі уваги школи повинно бути формування молодої людини, яка перебуває в гармонії з природою, оточуючим світом і самою собою.
Виведення вітчизняної освіти на загальноєвропейський рівень, гуманізація і демократизація навчально-виховного процесу у загальноосвітніх школах України, впровадження нових педагогічних технологій, пошук найбільш оптимальних концептуальних підходів до розвитку національної освіти, зумовлюють зростання наукового і практичного інтересу до вивчення зарубіжного досвіду загальноосвітньої школи. З огляду на це необхідно зазначити подібність щодо проблематики розбудови національної системи освіти України та Польщі. Слід також враховувати, що в деяких областях України функціонують польські національні школи.
У недалекому минулому в системах педагогічної освіти цих двох країн було багато спільного. Однак істотні зміни почалися після проголошення Демократичної Республіки Польща. Для незалежної України вивчення цього досвіду є актуальним, оскільки з початку 90-х років здійснюється розбудова якісно нової системи освіти, яка передбачає, як зазначається у Державній національній програмі “Освіта” (Україна ХХІ століття)”, забезпечення можливостей постійного духовного самовдосконалення особистості, формування інтелектуального та культурного потенціалу як найвищої цінності нації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОСНОВНИХ ШКІЛ ПОЛЬЩІ (1980–2000 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок