Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> OIITИМІЗАЦІЯ TPEHУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ B AKPOБATИЧНОМУ POK-H-POЛІ HA ЕTAПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

OIITИМІЗАЦІЯ TPEHУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ B AKPOБATИЧНОМУ POK-H-POЛІ HA ЕTAПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Назва:
OIITИМІЗАЦІЯ TPEHУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ B AKPOБATИЧНОМУ POK-H-POЛІ HA ЕTAПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
XAPKІBCЬKA ДЕРЖАВНА AKAДEMІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Луценко Лариса Сергіївна
УДК 796.41.071.5
OIITИМІЗАЦІЯ TPEHУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
B AKPOБATИЧНОМУ POK-H-POЛІ HA ЕTAПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
ABTOPEФEPAT
на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії фізичної культури, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Муллагільдіна Алла Ядікарівна,
Харківська державна академія
фізичної культури,
доцент кафедри гімнастики.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Волков Леонід Вікторович
Переяслав-Хмельницький
державний педагогічний
університет ім. Г. Сковороди,
професор кафедри легкої атлетики;
доктор біологічних наук, професор
Друзь Валерій Анатолійович
Харківська державна академія
фізичної культури, професор
кафедри біологічних основ фізичного
виховання та спорту.
Провідна установа: Львівський державний інститут фізичної культури, кафедра гімнастики, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Львів.
Захист відбудеться 25 лютого 2005 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.862.01 у Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розіслано 24 січня 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ашанін В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Практика оцінки ефективності багаторічного тренувального процесу в спорті останнім часом ґрунтується на доцільному співвідношенні базових засобів і методів тренування (В.Г. Алабін, 1993; В.М. Платонов, 1997; Л.В. Волков, 2002).
Вдосконалення тренувального процесу на етапі початкової підготовки найбільш детально розроблялось А.М. Шльоміним (1987), В.П. Філіним (1980, 1987), Л.В. Волковим (1984, 2002), К.П. Сахновським (1990, 1995), В.В. Любімовою (1996) та ін. Їх дослідження забезпечують високу ефективність підготовки спортсменів на рівні сучасних вимог. Між тим, питання підготовки юних спортсменів в акробатичному рок-н-ролі на цей час не отримали належної експериментальної перевірки та розробки.
Акробатичний рок-н-рол посідає одне з чільних місць за масовістю, видовищністю і доступністю засобів та методів тренування. Основу акробатичного рок-н-ролу складають танцювальні, стрибкові й акробатичні вправи (В. Штойєр, 1995; П.Н. Кизім, 1997). Правильний підбір спортивних вправ дозволяє прогресивно підійти до побудови тренувального процесу на етапі початкової підготовки в акробатичному рок-н-ролі (П.Н. Кизім, А.Я. Муллагільдіна, 1999).
Необхідність створення початкової підготовки в багаторічному тренувальному процесі в акробатичному рок-н-ролі викликана завдяки зросту майстерності спортивних пар, які виступають на чемпіонатах світу, Європи, призові місця яких гарантовані вдосконаленою різнобічною підготовленістю. Не зважаючи на те, що українська школа акробатичного рок-н-ролу є однією з лідерів у Європі та світі, провідні фахівці та тренери України ще не дійшли єдиного висновку щодо структурних складових тренувального процесу. Відсутні навчальні програми з цього виду спорту, не розроблені нормативи загальної і спеціальної фізичної підготовки спортсменів.
Цей факт диктує пошук більш сучасних підходів до організації багаторічного тренувального процесу та оцінки його ефективності на етапі початкової підготовки в акробатичному рок-н-ролі. Науково-методичне обґрунтування, практична розробка і реалізація системи початкової підготовки в акробатичному рок-н-ролі є актуальним науковим напрямком у теорії і методики юнацького спорту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до Зведеного плану науково-дослідної роботи в галузі фізичного виховання і спорту на 2001-2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: OIITИМІЗАЦІЯ TPEHУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ B AKPOБATИЧНОМУ POK-H-POЛІ HA ЕTAПІ ПОЧАТКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок