Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗНИЖЕННЯ техногенного ВПЛИВУ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНОГО СУПЕРФОСФАТУ НА АТМОСФЕРУ

ЗНИЖЕННЯ техногенного ВПЛИВУ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНОГО СУПЕРФОСФАТУ НА АТМОСФЕРУ

Назва:
ЗНИЖЕННЯ техногенного ВПЛИВУ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНОГО СУПЕРФОСФАТУ НА АТМОСФЕРУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,99 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ОСАМА МОСТАФА МАХМУД КЕТАНЕХ
УДК 502.36:[66.074.2+66.074.396]
ЗНИЖЕННЯ техногенного ВПЛИВУ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНОГО СУПЕРФОСФАТУ НА АТМОСФЕРУ
Спеціальність 21.06.01 - екологічна безпека
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Сумському державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Пляцук Леонід Дмитрович, Сумський державний університет завідувач кафедри прикладної екології.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Калимон Ярослав Андрійович Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри хімії і технології неорганічних речовин.
доктор технічних наук, професор Філатов Лев Григорович, Сумський національний аграрний університет, професор кафедри будівництва та архітектури.
Провідна установа – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ.
Захист відбудеться „17” червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради СРК 35.052.16 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка”(79013, м. Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “___” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Нагурський О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основні напрямки державної політики України в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки (Постанова Верховної Ради України №188/98 від 05.03.98), програма охорони навколишнього середовища Сумської області до 2015 року (рішення Сумської обласної ради від 28.01.03), програма охорони навколишнього середовища м. Сум на 2002 – 2005 роки передбачають розроблення та створення високоефективних систем комплексного очищення газових викидів хімічної промисловості з одночасною утилізацією уловлених продуктів і подальшою їх переробкою. Це обумовлює необхідність розроблення високоефективного пилогазоочисного устаткування.
Вимогам комплексного очищення забруднених пилом газів хімічної промисловості відповідають апарати з великодірчастими провальними тарілками і з регулярною рухомою насадкою, які дозволяють проводити процес пилогазоочищення за відсутності забивання устаткування, низьких енерговитратах та металомісткості устаткування. Однак слід зазначити, що робота апаратів, які містять одночасно великодірчасті провальні тарілки та регулярну рухому насадку, раніше не досліджувалася.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри прикладної екології Сумського державного університету, пов’язаних з тематикою “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” згідно з науково-технічною програмою Міністерства освіти та науки України (№ держреєстрації 0194U029586).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є зниження шкідливого впливу виробництва гранульованого суперфосфату на атмосферу. Для досягнення поставленої мети вирішувалися такі задачі:
- дослідження впливу газопилових викидів виробництва гранульованого суперфосфату на навколишнє середовище;
- розроблення високоефективного апарату для комплексного очищення газопилових викидів від фторовмісних газів та пилу;
- теоретичний опис процесів пиловловлення та газоочищення;
- дослідження впливу конструктивних та режимних параметрів апарату на ефективність пиловловлення;
- розроблення рекомендацій із проектування та експлуатації пилогазоочисного апарата.
Об'єктом дослідження є зниження техногенного впливу на навколишнє середовище виробництва гранульованого суперфосфату.
Предметом дослідження є зниження техногенного впливу на навколишнє середовище виробництва гранульованого суперфосфату шляхом розробки і застосування високоефективного пилогазоочисного апарату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗНИЖЕННЯ техногенного ВПЛИВУ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНОГО СУПЕРФОСФАТУ НА АТМОСФЕРУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок